Kısmetse Olur’un eski isminden yeni başlayan program hakkında herkesi şok eden sözler

Milyonları ekran başına kilitleyen Kısmetse Olur, formatın televizyonda yasaklanmasının ardından bu sefer sosyal medya üzerinden yayınlanmaya başladı. Yarışmanın yeniden büyük ilgi görmesinin ardından eski arkadaşlar da tartışmalara dahil oldu.

Eski oyunculardan Didem Delen sunuculuk yaptığı programda yeniden yayınlanan programa ilişkin konuştu. Didem Delen, programı sunmak için kendisine teklif geldiğini ancak güncel olarak sunuculuk yaptığı programı istemediğini için reddettiğini söyledi.

Kısmetse Olur'un eski isminden yeni başlayan programı hakkında birden fazla şok eden sözler

“DÖKÜM VAR”

“Eski konuklar aramış, sevgilisi, ilişkisi olanlar bile soruyor ‘Ben tekrar girmek istiyorum’ demiş. Eee tabii ki oradaki popülerliği bir daha bulamadılar” diyen Delen konuşmasında gördüklerini söyledi:

“Şimdi programlarını formatını patlatmak gibi olmasın ama bir ‘casting’ vardı. Normal başvurulara döndüklerini göstermiyorlar ama kullandıkları gibi 6 bin başvuruydu bir günde. İçinde bulunduğum her şeyi doğru ve dürüst bir şekilde açıklamam lazım.

Kısmetse Olur'un eski isminden yeni başlayan programı hakkında birden fazla şok eden sözler

“NE DÜMENLER, EN GİRİŞLER”

Didem, “9 erkek 9 kişiyi bir araya getirecekler. Olanlar arasında aşk başlayacak, çiftler olacak. Bazıları imkansız olacak, kavuşamayacak… Bazen de olacak ki biri, diğerinin sevgilisinden hoşlanacak. Hikayeler bunların üstünden ilerleyecek. Ne dümenler, ne entrikalar!” söyleyerek programın kurgu olduğunu ve uygulamaların ne derse onun yaşadığını doğruladı.

Kısmetse Olur Sosyal Medya Youtube Magazin Haberler

Yorum yapın