“Kıskanç biriyim” diyen Hakan Peker’den ağızları açık bırakan itiraf: Sevgilime inanmayınca otoparkına pusu kurdum

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran ve değişmeyen tarzıyla her fırsatta aradığın söz ettiren başarılı şarkıcı Hakan Peker, bir sevgilisi Hande Ertekin ile aşk yaşıyor. İlişkilerini gözlerden ikili, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece dinleyici konuk oldu. Sevgilisiyle ilk kez bir programa katılan Peker, kıskançlık itirafıyla ağızlarını açık bıraktı.

“KISKANCIM, CASUSLUK YAPARAK AJAN GÖNDERİRİM”

Kalaycıoğlu’nun “İlişkilerinde kıskanç mısın?” sorusu üzerine konuşan Peker, “Ben kıskanç biriyim. Benim takip etme gibi bir durumum var. Arabayla takipler, evin önlerindeki yataklar, casusluk yapmalar ve ajan göndermeler… Bende her türlü paranoya sabit. Tipim hiç göstermiyor dimi? Hande’nin evinin otoparkına gitti.” , ışıklarını kapatarak yarım saat onun gelmesi bekleniyordu. O aracından inince de yanına giderek Hande Hanım diye seslendim” dedi.

'Kıskanç biriyim' diyen Hakan Peker'den ağızları açık bırakan itiraf: Sevgilime inanmayınca otoparkına pusu kurdum

“HAKAN’IN BENİ TAKİP ETTİĞİNİ GÖRDÜM”

Peker’in kıskançlıkları üzerine konuşan Ertekin ise “Beni takip ettiğini gördüm. Arkadaşlarımdan beni soruyorlar ‘Buraya gelecek misin?’ diye sordu. Ben de evde oğlan var, sabah onu okula geleceğim için gelemem dedim.

'Kıskanç biriyim' diyen Hakan Peker'den ağızları açık bırakan itiraf: Sevgilime inanmayınca otoparkına pusu kurdum

Ecem Altan

Hakan Peker Magazin Haberleri

Yorum yapın