Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız gibi son zamanların en popüler dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Kral Kaybederse’ adlı eserinden uyarlanacak OGM Pictures’ın imza atacağı dizinin kanalı Star TV olmuştu. Son olarak, dizinin başrolünde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ diziden ayrıldığını duyurmuştu. Tatlıtuğ ile başrolde yer alması beklenen Serenay Sarıkaya’dan ise diziyle ilgili bir açıklama geldi. Sarıkaya “Henüz bir şey okumadım, kabul etmedim, senaryoyu okuyup karar vereceğim” dedi. 

Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız gibi son zamanların en popüler dizilerine bir yenisi daha ekleniyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun’Kral Kaybederse‘ eserinden uyarlanacak OGM Pictures’ın imzalanacağı kanalı Star TV vardı. Son olarak, başrolde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ dizisinden duyurulmuştu.

Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’dan diziyle ilgili bir açıklama geldi. Sarıkaya “Henüz bir şey okumadım, kabul etmem, senaryoyu senaryoyu tercih etme” dedi.

Yorum yapın