Kiraz Mevsimi isimli dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti, 7 yıllık ilişkilerini önceki gün Almanya’da nikah masasına taşıdı. Güzel oyuncunun gelinlik kombininin fiyatı belli oldu. Ünlü çift, Almanya’nın Karlsruhe kentinde mutluluğa ‘evet’ dedi. İkilinin nikah törenine sadece ailesi ve yakın çevresi katıldı. Gürel ve Çayoğlu, nikah hediyeleri için ise Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na bağış yaptı. Fenomenler Ne Giymiş isimli Instagram hesabının haberine göre, oyuncunun saten kısa gelinliğinin fiyatı 15 bin 800, dünyaca ünlü markaya ait olan inci detaylı ayakkabısı 28 bin TL, incili küpesi 16 bin 182 TL, beyaz gözlüğü için 6 bin 145 TL. Yani oyuncunun toplam gelinlik kombinin değeri 66 bin 127 TL. Yaz sonunda Türkiye’de düğün yapacak olan çiftten Gürel’in nasıl bir gelinlik tercih edeceği ise merak konusu oldu.

Kiraz Mevsimi tarifesinde setinde tanışmak aşık olmaktan hoşlanır Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti, 7 makine askeri gün Almanya’da nikah masasına taşıdı. Güzel gelinlik kombininin fiyatı belli oldu.

Ünlü çift, Almanya’nın Karlsruhe mutluluğa ‘evet’ dedi. İkilinin çevresinin yakın çevresinin yakınında. Gürel ve Çayoğlu, nikah hediyeleri için ise Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na bağış yaptı.

Kiraz Mevsimi isimli dizinin setinde tanisarak ask yasamaya baslayan Ozge Gurel ve Serkan

Fenomenler Ne Giymiş adlı Instagram hesabının haberine göre, oyuncunun saten kısa gelinliğinin fiyatı 15 bin 800, dünyaca ünlü markaya ait olan inci ayakkabısı 28 bin TL, incili küpesi 16 bin 182 TL, beyaz gözlük için 6 bin 145 TL. Yani oyuncunun toplam gelinlik kombinin değeri 66 bin 127 TL. Yaz sonunda Türkiye’de yapılacak olan çiftten Gürel’in nasıl bir gelinlik tercih konusu ise merak konusu oldu.

Yorum yapın