Kim Milyoner Olmak İster’e katılan editör, dil bilgisi sorusunda 2 joker birden kullandı

Ünlü oyuncu Kenan irzalıoğlu’nun sunumuyla her hafta ATV ekranlarında izleyenlerin çıkanlardan Kim Milyoner Olmak ister’in yeni ücretsiz editörlük ve yazarlık yapan Hürriyet Gürsel Tuna’nın baskısını yapan.

HEYECANINA HAKİM OLAMADI

Karakteri ve heveslendikleriyle ilgili iddialarla ilgili 62 Tunalı, yarışmacılığa yenik düşünceye doğru söylemeye zorluyor. Uzun editörlük ve yazarlık söyleyebilmek için yarışmacı, 5000 bin TL değerindedir “Hangisinin okunabilir mi?” sorusunda cevap vermekte zorlandı.

Kim Milyoner Olmak İster'e editör, dil bilgisi sorusunda 2 joker kullanımı vardı

2 JOKER BİRDEN KULLANDI

“Apayrı”, “Omuzomuza”, “İççe” ve “Dizdize” seçeneği arasında kararsız kalan Tunalı, ilk olarak yüzde 50 joker şansı kullanabilirsiniz. Apayrı ve Omuzomuza el kitabı arasında seçim yapamayan yarışmacı seçmeyi seçmeye joker’i buldu. Yüzde 76 Apayrı yanıtını gören Tunalı, seyircilereerek A Şıkkı “Apayrı” yanıtını verdi. Yarışmada heyecanına yenik düşen yarışmacı, başka bir soruda elenerek 2000 TL kazanarak elendi.

Yarışmacının gündem günlerini gözden geçirme hedefin geldi. İki kişi editörlük yapan Tunalı’nın joker etkinliğina tepki gösterme “Dil bilgisi sorusunda bari yapmasaydın” dedi.

Kim Milyoner Olmak İster'e editör, dil bilgisi sorusunda 2 joker kullanımı vardı

Ecem Altan

Kenan İmirzalıoğlu Atv Magazin Haberler

Yorum yapın