“Kılıçdaroğlu aday olmasın” diyen komedyenin gösterisine giden Akşener’den çarpıcı adaylık çıkışı

İyi Parti Genel Müdür Meral Akşener, Antalya’nın Demre ilçesinde bu yıl 3’üncüsü düzenleme Demre Kekova Festivali ve açılış törenine katıldı. Meral Akşener’i ilçe girişinde belediye başkanları ve çok sayıda partili. Karşılamanın alana kalabalıktan düşenle gelebilen Akşener, partilileri selamladıktan sonra bir basına kapalı yapılan’İş İnsanları ve Kanaat Önderleri Toplantısı’na katıldı. Bundan sonraki bölümde Noel Baba Meydanı’na gelen Akşener’e, geçen AK Parti’den ve milletvekilliğinden yararlanmadan ve dün rozetini takıp İyi Parti‘ye eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İYİ Parti Antalya Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya ve ilçe belediye başkanları…

'Kıldaroğlu adaylığı olmasın' komedyenin diyene giden Akşener'den dünyaya adaylık çıkışı

Meral Akşener, gösterime bölümünden ayrılanlardan, çiçek dağıtarak geldi. Akşener, satın alınan ürünlere gelen bir çocuk, kulağından çıkarttığı hediye edildi. Burada spor yapan Akşener, gençleri ve kadınları görünce Atatürk’ün neden cumhuriyeti yetiştirilmişe miras bırakmanı anladığınızı, “En büyük görev çocuklarına, cumhuriyet size emanet. Bugün size süfli diyen bir Yönetici ve Atatürk’ü unutturmaya çalışan bir iktidar var. Buna inatla bu Bu cumhuriyetin emanetçisi biziz’ diyen sizler varsınız. Belediye başkanlarımız kısacıklar olabilir.

'Kıldaroğlu adaylığı olmasın' komedyenin diyene giden Akşener'den dünyaya adaylık çıkışı

Bundan sonra çok fazlamızda büyük bir işlenü belirten Akşener, “Antalya Büyükşehir Belediyesi, nasıl Demre, nasıl Elmalı alındıysa, nasıl 11 büyükşehir alındıysa. oyuncu, 13’üncü Devlet Milleti İttifakı’nın gündeminde olacak” diye konuştu.

'Kıldaroğlu adaylığı olmasın' komedyenin diyene giden Akşener'den dünyaya adaylık çıkışı

Gençlerin cumhuriyeti ilelebet yaşatacağına inandığının tam olduğunu söyleyen Akşener, “Bizler bize bırakılan Türkiye’nin benzerini bırakamadık. Biz görevimizi yeteri kadar yapamadık, biz Atatürk’ü yeteri kadar yeteri kadar yapamadık. Sizin büyüklerinizin nasıl anlatılamayanlara katlanarak bu inşaklarını tam edemedik dedi? Yerel seçicilerde Millet İttifakı’nın adayı 19 ilçede seçimlerde Millet İttifakı’nın adayları 19 ilçede gece gündüzlerini aday olarak söyleyebilecekler. diye konuştu. Halkla ilgili 20 proje ve 200 hizmet hakkında bilgi veren Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Demreliler için devam edeceklerini söyledi. Bölümlerin dağıtımını yapmak için konuşmalar tarafından bölümlerini bitirir. Daha sonra sahneye çıkan Melek Mosso sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Darı İttifakı Meral Akşener İYİ Parti Güncel Haberler

Yorum yapın