Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat, Rıfat  Baltaoğlu’nun sergi açılışına katıldı. Kenan Doğulu “Kendisi ofisine Atatürk portresi asmak istiyordu. Onun için çizmeye başladı. Biz de ona ‘bunları çoğalt bize de çiz’ dedik ve böyle bir sergi oluşturdu” dedi.  Geçen aylarda Beren Saat, kendisine bir albüm hazırlığı içinde olduklarını söylemişti. Albüm soruları üzerine konuşan oyuncu, “Kenan’ın konser takvimi biraz rahatlıyor. Biz de New York’ta filmimizin çekimlerini bitirdik. Albüm için az kaldı diyebilirim ancak tam tarih veremiyorum” diyerek sevenlerini heyecanlandırdı.

Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat, Rıfat Baltaoğlu’nun sergina katıldı. Kenan Doğulu “Kendisi ofisine Atatürk portresi asmak istiyor. Onun için çizmeye başladı. de ona ‘bunları çoğalt bize de’ dedik ve böyle bir sergi çizdi” dedi.

Geçen aylarda Beren Saat, bir albüm hazırladığını yazdığını söylemişti. Albüm planlarına yönelik oyuncular, “Kenan’ın konser takvimini biraz rahatlıyor. Biz de New York’ta filmimizin çekimlerini bitiriyor. Albüm için az burada kalmış tam tarih veremiyorum” diyorlarını heyecanlandırdı.

Yorum yapın