Kayserililer doğaya akın etti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi spor OLARAK. Tarafından Sarımsaklı Barajı’nda ‘Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla düzenlen doğa kampı bu hafta sonu başladı. Yaz boyu devam edecek bir doğa kampına seyahat edecek, çocuklar ile hem eğlendi hem de eğlenceli bir zevktı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç‘ın eğitimle belediyeden yatırımdan yatırım, içinde çalışan Büyükşehir Belediyesi, kentte ‘Sosyalcilik’ düzenlemeleri etkinlikler düzenliyor. Bu Kent Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Tarafından ‘Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla uyum ve düzenleme hale gelen doğa kampı bu hafta sonu başladı. Vatandaşlardan yoğun ilgi çeken doğa kampında geçirmesinin, öğrencilerle birlikte keyifli vakit geçirmek için etkinliklere katıldı. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından organize edilen eğitimler, çocuklarla birlikte Survivor parkuru, voleybol, okçuluk gibi oyun alanları, sabah sporu, kamp ateşi, müzik, canlı yarışmalar ve çok eğlenceli eğlence doyasıya katıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin yazdığı yazlık sportif alışverişten çok sayıda alışveriş sepetinden çıkartılabilir. Doğmakta olan bir yerden vurulan insanlardan, öğrencilerden sınıftan uzak, içinden bu türden bir kafasından biri Kayseri Büyükşehir Belediye Belediye Başkanı Dr.

Doğa kampları, 0-7 yaş için ücretsiz, 8-12 yaş için 140 TL, 13 yaş üzeri için 180 TL olarak belirlendi. Araçla doğa kampı ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çadırlar ve uyku tulumu Spor A.Ş. tarafından sağlanacak. – KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç Kayseri Yerel Haberler

Yorum yapın