Kayseri haberleri: Kayseri’den kısa kısa

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 5. İslami Dayanışma Oyunları tekme maçlarında altı Madalya Kazanan Büyükşehir Belediyesi spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Hayriye Türksoy Hançer’i tebrik etti.

Belediyeden yapılan altınla ilgili Hane, Hayriye Türksoyçer, Konya’da düzenleme 5. İslami Dayanışma Oyunları müsabakalarında, tam temaslı Cezayirli rekabetni 3-0 yenerek maddinin sahibi oldu.

“Hayriye Türksoy Hançer’i elde edilmesinden dolayı yürekten yetersizim. şansımız ve bu yolda ona yanlış bir şekilde devam etmemizi düşünmek istiyorum.” kullanımları.

Doğa kampları hafta içi de yapılacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ’nin sürdürdüğü, hafta yoğun gidiş ile iç içe zaman ilerlemek yoğun ve ilgi üzerine hafta içi de gerçekleştirilecek.

Vatandaşlardan beğeni toplayan, farklı sabah Survivor parkuru, voleybol, okçuluk gibi oyun alanları, sporu, gece çorbası, kamp ateşi, canlı müzik, yarışmalar ve içinde yer seçim doğa kampları de yapılacak.

Sarımsaklı Barajı kamp alanında 24-25 Ağustos’ta gerçekleştirilecek doğa kampına kayıtlar başladı.

Doğa kampları, 0-7 yaş için ücretsiz, 8-12 yaş için 140 TL, 13 yaş üzeri için 180 TL olarak belirlendi.

Araçla doğa kampı ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çadır ve uyku tulumu Spor AŞ tarafından sağlanacak.

Kocasinan’da ihale

Kocasinan Belediyesi, 14 konut ve villa arsasını, yüzde 20 peşin ve 6 ay taksit seçeneği ile 23 Ağustos Salı günü ihale ile satışa çıkacak.

Taşınmazlar, 23 Ağustos’ta saat 14.00’de ihale ile satışa sunulacak.

İlçede büyük bir satış, yenilik ve deneyim kazanılan alışverişi Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilçede alışveriş yapanlardan satın alacaklarından aktardı.

Talas’ta çocukları mini çiftlikte tanıyor

Talas Belediyesi, Ali Dağı 360 Kafe’nin yukarısında bulunan alana çiftlik kurdu.

Aile 360 ​​Kafe’ye gelen çocuklarla, yoğun tesadüf vakitleri.

Burada çiftlik hayvanlarını tanımalarıyla bulan çocuklar, zaman zaman da el besleme yapıyor.

Çocuklara yetiştirilen ve yetiştirilen çocuklar tarafından yetiştirilen 3′ çiftçilikte 17, 2 tavuğu, 4 civciv, 2 yaban ördeği, 12 kaz. Çiftlikte ayrıca 1 kuzu, 5 kedi ve 3 de köpek yer alıyor.

Memduh Büyükkılıç Kayseri Spor Güncel Haberler

Yorum yapın