Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen doğa kampı yoğun ilgi görüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor GİBİ. tarafından Sarımsaklı Barajı’nda ‘Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla düzenlediğin doğa kampı tarafından yoğun ilgi görüyor. Yaz boyu devam edecek doğa kampına akın eden ebeveynler, çocukları ile eğlenirken, doğanın keyfini çıkartmayı ihmal etmedi.

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından ‘Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla düzenlenen ve geleneksel hale gelen doğa kampı Kayserililerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. 2 gün süren etkinlik programlarında 1’inci gün, Fizyospor Merkezi Önü Servis ile hareket eden verecek, bölgeye ulaştıklarında çadır ve tulum sevkiyatı yapılıyor. Saat 16.00’da oyun alanlarının aktif gözlemleri, 19.00’da akşam yemeği ertesi akşam sporu yapılıyor. Spor A.Ş. Genel Müdür tarafından çocuklar için Sertifika takdimi yapılırken, daha sonra Canlı Müzik / Çocuk Sineması, Karaoke, Tabu, Bilgi Yarışması gibi oyun sahnelerinin yanı sıra Gece Çorbası verilmesi. Etkinliğin ikinci gününde ise Doğa Yürüyüşü, Sabah Sporu, Kahvaltı ile kamp sona eriyor. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören doğa kampında yetiştirme, çocuklar ile birlikte keyifli vakit geçirmenin yanı sıra birbirinden farklı etkinliklere katıldı. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından organize edilen kampta, bu hafta sonu yetiştirme çocukları ile birlikte survivor parkuru, voleybol, okçuluk gibi oyun alanları, sabah sporu, kamp ateşi, canlı müzik, yarışmalar ve birçok etkinlikle doğa keyfi doyasıya çıkardı. Kayserililer şehirlerinden uzak, doğa ile iç içe böylesi bir performans yürütme başta Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç dahil emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

DOĞA KAMPI, HAFTA İÇİ DE DEVAM EDİYOR

Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Spor A.Ş. tarafından Sarmısaklı Barajı’nda himayesinde doğa kampı buralardan ilk günlerinden itibaren yoğun ilgi görürken, yoğun talep üzerine hafta sonundan kamplar hafta içi de düzenleniyor. Vatandaşları doğal keyfi doyasıya çıkaracağı eşsiz bir kamp beklerken, kamp süresi ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, aileler ve uyku tulumu Spor A.Ş. tarafından temin ediliyor. Kayıtlar yalnızca Kayseri Büyükşehir Belediyesi yanında Fizyospor Merkezi’nden 08.00-21.30 saatleri arasında alınıyor. 0-6 yaş için ücretsiz olan kamp, ​​7-13 Yaş İçin 300 TL, 14 Yaş ve üzeri İçin 350 TL olarak belirlenirken, istenir 0352 222 87 50, 0549 695 00 38 ve 0549 696 00 38 telefonlarından kamp ile ilgili bilgiler alabiliyor. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri Spor Spor Haberler

Yorum yapın