Kasım 2022’de başlayan ilişkileriyle son dönemin en popüler çiftlerinden olan Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkı doludizgin sürüyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çift, yaz sezonuna hazır. Hakan Sabancı’nın yaz aylarını ailesinin yaptırdığı ve değeri tahmini 10 milyon Dolar olan 40 metrelik yatta geçireceği ortaya çıkmıştı. Sabancı ile Erçel’in yazın bu yüzen sarayla Ege koylarını gezeceği söylenirken oyuncudan da lüks bir hamle geldi. Hande Erçel, son birkaç yazdır sürekli gittiği Bodrum’dan bir villa kiraladı. Takvim’in haberine göre; sosyete, iş ve magazin dünyasının gözdesi olan Göltürkbükü’ndeki özel bir siteden iki odalı bir villayı Haziran 20 ile Ağustos sonu arasında kiralayan Hande Erçel’in bunun için de 100 bin Euro yani yaklaşık 2 milyon 150 bin TL ödediği konuşuluyor.

Kasım 2022’de başlayan ilişkilerle son dönem en popüler çiftlerinden olan Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkı doludizgin sürüyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çift, yaz sezonuna hazır. Hakan Sabancı’nın yaz aylarını çift yaptırdığı ve değer tahmini 10 milyon Dolar olan 40 metrelik yatta geçireceği ortaya çıktı.

Sabancı ile Erçel’in yazın bu yüzen sarayla Ege koylarını gezeceği söylenen oyuncudan da lüks bir hamle geldi. Hande Erçel, oğlu birkaç kez yazdırıp sürekli gittiği Bodrum’dan bir villa kiraladı.

Takvim’in haberine göre; sosyete, iş ve magazin dünyasının gözdesi olan Göltürkbükü’ndeki özel bir siteden iki odalı bir villayı Haziran 20 ile Ağustos sonu arasında kiralayan Hande Erçel’in bunun için de 100 bin Euro yani yaklaşık 2 milyon 150 bin TL ödediği konuşuluyor.

Yorum yapın