Kardeşlerim 122. bölüm 2. fragmanı full İZLE! Kardeşlerim 122. bölümm fragmanı çıktı mı?

Kardeşlerim 122. bölüm 2. fragmanını full İZLEYİN!  Kardeşler 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Merakla beklenen “Kardeşlerim” dizisi 122. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı ve izleyicileri bir kez daha duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. ATV’nin sevilen dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da dram dolu anlarıyla ekranlara geliyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER BEKLİYOR?

Dizinin merkezindeki Eren ailesi hayatın getirdiği zorluklarla mücadele etmeye devam ediyor. Biz “eksiklik yapmayın” derken aile içi gerginliklerin “çok fazla” hale geldiği anlar oluyor. Orhan’ın bir anlık dikkatsizliği Cansu’ya vurmasıyla sonuçlanırken Aybike ve Orhan kendilerini büyük bir paniğin içinde bulur.

Kardeşlerim 122. bölüm 2. fragmanını full İZLEYİN!  Kardeşler 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akif ise kalan kısa ömrünü en iyi şekilde değerlendirmeye kararlıdır. Ayla, Gökhan’ın baskısıyla zor durumda kalırken Elif karşısında nasıl bir yol izleyeceği belirsizliğini koruyor. Oğulcan ise Sarp’la olan dostluğu sayesinde beklenmedik hamleler yapmaya devam ediyor.

Süreyya, Akif’in soğuk davranışlarının altında yatan nedenleri çözmeye çalışırken Nebahat, Akif’le ilgili şaşırtıcı gerçekleri öğrenir. Oğulcan’ın Ataman Koleji’nde yürüteceği proje, Ömer’le arasındaki gerilimi artırıyor. Akif’in Eren ailesine karşı taşıdığı sır, beklenmedik bir itirafla Ömer’i sarsar.

Kardeşlerim 122. bölüm 2. fragmanını full İZLEYİN!  Kardeşler 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN VE SAAT KAÇTA?

23 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanacak olan “Kardeşlerim” dizisinin yeni bölümü aile bağlarını, sevgiyi ve hayatta kalma mücadelesini bir kez daha gözler önüne seriyor. “Kardeşlerim 122. bölüm 2. fragmanı” ile merak uyandıran bu bölüm izleyenleri ekrana kilitleyecek.

KARDEŞLERİM 122. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yorum yapın