Kardeşlerim 115. bölüm fragmanı yayınlandı! Suzan yaşayacak mı? Kardeşlerim dizisi ne zaman, saat kaçta? Kardeşlerim yeni bölüm

Kardeşlerim 115. bölüm fragmanı yayınlandı! Suzan yaşayacak mı? Kardeşlerim dizisi ne zaman, saat kaçta? Kardeşlerim yeni bölüm

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 114. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Kardeşlerim 115. bölüm fragmanı ise son bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Fragmanda, Süreyya’nın Suzan’a çarpması sonucu yaşanan dramatik anlar dikkat çekti.

115. BÖLÜM FRAGMANI NELER OLUYOR?

Kardeşlerim dizisi fragmanında, Suzan’ın hayati tehlikesi devam ediyor. Ömer ve Yaman, Suzan’ın durumunu öğrenince hastaneye koşuyor. Orhanlar ise Eren ailesine karşı yeni bir hamle yapıyor. Erenlerin evine gelen bir avukat, onlara şok edici bir haber veriyor.

AYBİKE’NİN BÜYÜK ÇARESİZLİĞİ

Bu arada, Lidya’nın Aybikelere karşı oynadığı oyun, Sarp ve Ayaz’ın arasını açıyor. Sarp, Lidya’ya güvenmeyi bırakırken, Ayaz da ona sırtını dönüyor. Yaman ise Lidya’nın baskısıyla hayatının en zor kararını vermek zorunda kalıyor.

Aybike ise büyük bir çaresizliğe düşüyor. Asiye ile birlikte gündelik işe gittiği evde, beklenmedik bir şey yapıyor. Bu durum, hem Aybike’nin hem de Asiye’nin hayatını değiştirecek.

115. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? SAAT KAÇTA?

Kardeşlerim dizisi, 3 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Kardeşlerim dizisi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 115. bölüm fragmanı izle…

Yorum yapın