Kara dizisi 5. Bölüm fragmanı FİNAL FULL İzle! Kara dizisi 1 Şubat yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kara dizisi 5. Bölüm fragmanı FİNAL FULL İzle! Kara dizisi 1 Şubat yeni bölüm fragmanı yayınlandı

KARA DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Kara dizisi oyuncuları arasında Öykü Karayel, İlker Kaleli başrolleri paylaşırken Mehmet Özgür, Tülin Özer, Kerem Arslanoğlu, Yıldıray Şahinler, Bedir Demircan, Zeynel Kılıç, Ilgaz Kaya, Bennu Yıldırımlar, Beril Kolcu gibi kişiler de yer alıyor. Kara dizisini yönetmeni ise Ender Muhtar’dır. Kara dizi senaryosu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay tarafınca yazılan bu dizi izleyiciye ne anlatmak istiyor?

KARA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kara dizisi konusunu  Kara ile Zeynep karakterleri yansıtacak. İzleyicinin karşısına kısa bir süre sonra çıkacak olan dizi 1998 yılında ülkenin matematik profesörlerinden Rauf Çınar’ın eşi Elif Çınar evlerine giren Necip Talan adlı hırsızın bıçaklamasıyla yaralanıyor. Başka dünyalara ait bu iki aile için o günden sonra her şey değişiyor. Zeynep Çınar o gece biricik annesi ve babasını kaybediyor. Bu gecede evsiz kalan Akay Talan günümüzde Kara ismiyle kendinden çalınanları toplamak için intikam yemini ediyor.

Zeynep Çınar ise yurt dışında eğitimini alıp İstanbul’a dönüyor. Annesinden miras olan bitki sevgisini çektiği belgesellerle sürdürüyor. Bu iki farklı dünya insanının tek ortak noktası ise o gece isteselerde istemeseler de hayatlarını değiştirecek. O gece yepyeni gelişmelere gebe gerçekler ortaya çıkacak mı? Kara o gecenin gerçek yüzünü ne zaman anlayacak? Zeynep ile yüzleşecek mi?

KARA DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZET

Kara, Rauf’u kalbinden yaraladığı halde Zeynep’in işin içinde olması onu oldukça huzursuz eder. Kara, Rauf’un sakladıklarını gün yüzüne teker teker çıkarırken Zeynep, yaşananları araştırdıkça etrafındaki herkesin ondan bir şeyler sakladığını anlar.

1706274476 212 Kara dizisi 5 Bolum fragmani FINAL FULL Izle Kara dizisi

Dağılmış ailesini tekrardan bir araya getirmeye çalışan Kara ile ailesi henüz dağılmaya başlayan Zeynep, yol ayrımında karşılaşır. Zeynep’in karşısında onu kaçıran Akay Talan, Kara’nın karşısında Rauf Çınar’ın kızı Zeynep Çınar…Birbirlerine karşı koymakta zorlanmaya başlayan Kara ve Zeynep, arkalarında birbirlerinden sakladıkları onlarca sır ile yola devam edebilecek midir?

1706274476 232 Kara dizisi 5 Bolum fragmani FINAL FULL Izle Kara dizisi

Kara bu saatten sonra Rauf’un en özeline, onu en kalbinden vurabileceği yere yönelmeye çalışır.

KARA DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kara dizisi yeni bölüm Perşembe saat 20.00’da STAR TV ekranlarında yayımlanmaktadır.

KARA DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Kara dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Kara dizisi 5. bölüm fragman izle!

Yorum yapın