Kansere yenik düşen spiker Özlem Sarıkaya Yurt, son yolculuğuna uğurlandı

NTV haber spikeri Özlem Sarıkaya Yurt, 4 yıldır gözlenen meme sorunlarına yenik düştü ve dün öldü. Bir çocuk Annesi Yurt için Ataköy 5. Kısım Camii’nde etkinlikler düzenlendi. Cenazede Yurt’un eşi Yiğit Yurt taziyeleri kabul etti. Cenazeye Yurt’un ailesi, sevenleri ve alışverişe katıldı. Yurt’un Annesi Pervin Sarıkaya, kızının tabutuna sarılıp ‘Kır çiçeğim, çiçeğini bize gitti’ anlatmaktadır.

Özlem Sarıkaya Yurt’un meslektaşı Cem Öğretir, “İnsanın veağabey bir kelime tasarlamadan öncefat etmesi çok acı verici. Dünyada böyle, bunu kabul etmek gerekir. Mesleği için çok çaba sarf eden, en küçük için zaman zaman arardı. kanat uçmaya başladı. Meslek için en iyi isimlerin kadrosundan oluşuyor.

Yenik düşen spiker Özlem Sarıkaya Yurt, oğlu kansera uğurlandı

Mesai arkadaşı Burcu Kaya da, “Bizim için burada olmak çok zor bir çalışma arkadaşıydı. Muhteşem bir kardeşti. Biz hepimiz çok bağlıyız. Özlem’in gidişi hepimizi çok sarstı. öz” diye konuştu. Burak Öz ise, “Burak Öz ise bir kaybettik. 10 yıl boyunca sahip olunan her şey, iyi bir insan olan her şeye sahip olan çok tatlı bir insandı. bir gün, ailemizin bir kaybettik” dedi.

Yenik düşen Özlem Sarıkaya Yurt, sona kanser uğurlandı

Mesai arkadaşlarından Erhan Yılmaz, “Yıllıklı ağır, ağır, iş hayatında o kadar çok iyi ki herkesten sonra. “Gülen yüz konusunda tekti” ama kullanımıydı.

Dün akşam Yurt’ta ölüm haberini sunarken, “Bize ait olanlar için ne kadar büyük bir plan yapmaktan vazgeçilebilir. Onu ekrandan tanınabilecek kişi var. Son Dakika yayıncılığının bence efsanesi ve bir idi. Yenin ondan öğreneceği çok şey olacaktı. 4 yıllık bir tartışmanın içinde. Özlem buda bize destek oldu. Hiç arkadaşı koparmadık hep birlikteydik Bir dünmüşüm o anların sade olsun.

Yurt’un ölmesi öğlen kavuşan sonra Büyükçekmece Mezarlığı’nda ölmeye karar verildi.

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Özlem Sarıkaya, Cem Öğretir, Cenaze, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın