Kansere yakalanan Billur Kalkavan sessizliğini bozdu: Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum

yönetmen ve oyuncu başarılı Hamdi Alkan, bir dün akşam sağlık sorunlarıyla mücadele eden meslektaşı Billur Kalkavan’ı ziyaret etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Alkan’ın yayınladığı fotoğrafta saçlarınıttığı izlenen Kalkavan’ın kanserleriyle ilgili yakalandığı öğrenildi.

Alkan bakış açısında “Billur Kalkavan’a acil şifalar gelişme. Güzel yüreğin ve enerjin bu yenecektir. Billur’cuğum. Daima yanındayım” destek oldu.

Yakalanan Billur Kalkavan'ın sessizliğini bozdu Kanser: Bu kadar sevildiğimi

Alkan ile fotoğrafına photoshop yaparak Instagram hesabından yayınlayan Kalkavan durumu hakkında bilgi verdi. Yaşadığın Ham’dan bahseden ünlü isim, “Bugündi Alkan’ım ziyaretime geldi ve izin istemiştim diye. Beni bu kadar çok sevdiğim valla mutlu oldum. Ben fotoyu biraz düzeltmetim ama kusura bakmayın. Bir ricada çok var lütfen aramayın. yoruluyorum” kullanımları.

Yakalanan Billur Kalkavan'ın sessizliğini bozdu Kanser: Bu kadar sevildiğimi

Kalkavan’ın paketine Ebru Destan, Yiğit Çizik, Gonca Vuslateri, Oğuzhan Uğur, Ceren Hindistan, Pınar Altuğ Atacan, Deniz Seki, Ebru Şancı Öztürk, Belçim Bilgin, Zeynep Alkan, Nilgün Belgün ve Hande Yener destek gibi ünlülerden yorumlardan yağdı.

Ecem Altan

Billur Kalkavan, Hamdi Alkan, Instagram, Kanser, Magazin, Haberler

Yorum yapın