KANAL D’nin sevilen dizisi “Üç Kız Kardeş”le izleyici karşısına çıkan Eren Ören, Gardırop Man dergisinin kapak yüzü oldu. Dizide Mustafa karakterine hayat veren genç oyuncu, “Mustafa’yı çok kısa zamanda benimsedim ve sevdim. Hep oynamak istediğim karakterde biriydi. O yüzden oynarken de izlerken de çok keyif alıyorum” dedi. Eren Ören, “Rol modeli olarak aldığınız oyuncular kimler” sorusuna şu yanıtı verdi: “Küçük yaşlardan beri Kıvanç Tatlıtuğ hayranlığım var. Türkiye’den rol modeli olarak aldığım bir oyuncu. Sette ve kamera önünde olduğu kadar kamera arkasında ve kendi hayatında da örnek alınması gereken bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kariyer yönetimini de çok takdir ediyorum. Onunla bir projede çalışmayı çok isterim.” AŞKI DERİN YAŞARIM Dizideki rol arkadaşı Özgü Kaya ile bir süredir aşk yaşayan genç oyuncu, “Aşkı nasıl tanımlarsınız?” sorusunu da yanıtladı: “Aşkın tanımı tarifsiz, birçok duyguların toplamı bence. Heyecanı yüksek ve duyguları derin yaşayan bir yapım var. Dolayısıyla aşk, hayatımın birçok yerinde. Kendimi hissettiğim ve hissettirdiğim en iyi, mutlu ve özel halime bürünüyorum âşıkken. Tabii bunun yanında aileme, dostlarıma, köpeğime ve işime duyduğum aşk biçimi de var kalbimde. Bu hissiyat hayatımı daha anlamlı kılıyor.”

KANAL D’nin sevilen dizisi “Üç Kız Kardeş”le izleyici karşısına çıkan Eren ÖrenGardırop Man dergisinin kapak yüzü oldu.

Dizide Mustafa karakterine hayat veren genç oyuncu, “Mustafa’yı çok kısa zamanda benimsedim ve sevdim. Hep oynamak istediğim karakterde vardı. O bedenini algılamak de çok keyif alıyorum” dedi.

Eren Ören, “Rol model olarak denediği oyuncular kimler” sorusuna şu düşmanlığını verdi: “Küçük yaştan beri Kıvanç Tatlıtuğ hayranlığım var. Türkiye’den rol modeli olarak alınan bir oyuncu. Sette ve kamera önünde olduğu kadar kamera arkasında ve kendi kendine da yayına alınması gereken bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kariyer yönetimini de çok takdir ediyorum. Birlikte bir projede buluşmak çok isterim.”

KANAL Dnin sevilen dizisi Uc Kiz Kardesle izleyici karsisina cikan

AŞKI DERİN YAŞARIM

Dizideki rol arkadaşı Özgü Kaya ile birlikte yaşadığı aşk yaşayan genç oyuncu, “Aşkı nasıl tanımlıyorsunuz?” diyerek da yanıtladı: “Aşkın tanımı tarifsiz, pek çok izlenimin toplamı bence. Heyecanı yüksek ve duyguları derin yaşayan bir yapım var. Dolayısıyla aşk, edindiğiniz birçok yerinde. Kendimi hissettiğim ve hissettirdiğim en iyi, mutlu ve özel halime bürünüyorum âşıkken. Tabii bunun aile yanında, dostlarıma, köpeğime ve işime getirdiğim aşk biçimi de var kalbimde. Bu hisyat iletimini daha da kılıyor.”

Yorum yapın