Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Yargı’, geçen ay İspanya’nın önemli televizyon kanallarından Antena3’te ‘Secretos De Familia’ adıyla yayınlanmaya başlamıştı. Fenomen yapım, daha ilk bölümüyle iki milyon izlenme alarak, gün birincisi olmuştu. Usta ve genç isimleri oyuncu kadrosunda buluşturan proje, İspanyol basınının da gündemine oturmuştu. Daha ilk bölümünde izleyiciler, sosyal medyada yapımcı, yönetmen, senarist ve oyuncu ekibine övgü dolu mesajlar yazmıştı. Bir yandan da Yunan kanalı ANT1 TV’de 19 Eylül’de ‘Pagidevmenoi’ ismiyle uyarlaması yayınlanmaya başlayan Yargı, dünyanın en hızlı uyarlaması yapılan dizilerinden biri olmuştu. Ay Yapım imzalı dizide ‘Merdan Kaya’ karakteri ile büyük beğeni toplayan Cezmi Baskın, önceki gün eşi Çisel Baskın ile Akmerkez’de görüntülendi. Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı’nın başarısı hatırlatılan Cezmi Baskın, “Çok güzel gidiyor. Tüm ülkelere satıldı neredeyse, 70 ülkeye satıldı projemiz” dedi.

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi’Yargı‘, geçen ay İspanya’nın önemli televizyon kanallarından Antena3’te ‘Secretos De Familia’ adıyla yayınlanmaya başladı. Fenomen yapımı, daha ilk bölümüyle iki milyon izlenme alarak, gün birincisi oldu. Usta ve genç isimler oyuncu kadrosunda buluşturan proje, İspanyol basınının da onları götürmeye çalışmasını sağladı.

Daha ilk bölümde sosyal, geniş kapsamlı yapımcı, yönetici, senarist ve oyuncu ekibine övgü dolu mesajlar yazmıştı. Bir yandan da Yunan kanalı ANT1 TV’de 19 Eylül’de ‘Pagidevmenoi’ ismiyle uyarlaması yayınlanmaya başlayan Yargı, dünyanın en hızlı uyarlaması yapılan dizilerinden biri olmuştu.

Kanal Dnin reyting rekorlari kiran dizisi ‘Yargi gecen ay Ispanyanin

Ay Yapım imzalı dizide ‘Merdan Kaya’ karakteri ile büyük beğeni toplayan Cezmi Baskın, önceki gün eşi Çisel Baskın ile Akmerkez’de görüntülendi. Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı’nın başarısını hatırlatan Cezmi Baskın, “Çok güzel gidiyor.

Yorum yapın