Kanal D’de geçtiğimiz sezon ekrana damga vuran ve finaliyle çok konuşulan ‘Sadakatsiz’ dizisinin oyuncularından Caner Cindoruk, önceki gün Levent’te görüntülendi. Yeni projelerli için yoğun mesai harcadığını söyleyen Cindoruk, “Tiyatro oyunumuz var Adana’da bir de Moda sahnesinde. Adana’da yönetiyorum, doğup büyüdüğüm Seyhan Belediyesi’nde. Yeni şeyler okuyoruz, yakın zamanda çok güzel şeylerle görüşeceğiz” dedi. Tiyatro oyunlarının ikisinin de komedi olduğunu söyleyen oyuncu, ikinci kitap çalışmalarına başladığını söyledi. Senaryo yazmak istediğini belirten Cindoruk, “Senaryoyla ilgili çalışmalarım var, yakın zamanda onunla ilgili bilginiz olur” diye konuştu. 

Kanal D’de trafikte oyuncular damga vuran ve finaliyle çok konuşulan ‘Sadakatsiz’ olaylarının oyuncu Caner Cindoruk, önceki gün Levent’te görüntülendi.

Yeni şeyler düşünmek için yoğun yoğun harcamayı düşünüyoruz, “Cindoruk oyunumuz var Adana’da bir de Moda sahnesinde. Adana’da yönetiyorum, doğup büyüdüğüm Seyhan Belediyesi’nde. Yeni şeyler okuyoruz, yakın çok güzel şeylerle görüşeceğiz” dedi.

Tiyatronun oyunlarının de komedisini söyleyebileceğini söyleyen oyuncu, ikinci kitap olabileceğini söyleyeceğini söyledi. Yazı yazmak adına Cindoruk, “Senaryoyla ilgili çalışmalar var, yakınoyla olur” diye diye konuştu.

Yorum yapın