Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler birçok ilde büyük yıkıma ve binlerce can kaybına neden oldu. Kanal D dizisi ‘Yargı’da ‘Komiser Eren’ karakterini canlandıran Uğur Aslan da Hatay’da ailesinden birçok kişinin göçük altında kaldı.  Hatay doğumlu olan, ilk ve orta öğrenimini Reyhanlı’da tamamlayan, liseyi ise Antakya’da okuyan Uğur Aslan, deprem felaketi sonrası tepki çeken kira artışı ve gıda malzemelerine yönelik yağmalama iddiaları hakkında tepkisini dile getirdi. Uyuncu, Twitter’da yaptığı bir diğer paylaşımında ise “Kimin ne kadar yardım ettiğini kalın puntolarla çizip kalbimizi kırmayın artık. Sadece yardım edin. Ama lütfen sessizce” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler birçok ilde büyük yıkıma ve binlerce can kaybına neden oldu. Kanal D dizisi ‘Yargı’da ‘Komiser Eren’ karakterini canlandıran Uğur Aslan da Hatay’da ailesinden birçok kişi göçük altında kaldı.

Hatay doğumlu olan, ilk ve orta çamaşırlarını Reyhanlı’da bulunan, liseyi ise Antakya’da okuyan Uğur Aslandeprem felaketi sonrası tepkiye neden olan kira artışı ve gıda malzemelerine yönelik yağmalama iddiaları hakkında tepkisini dile getirdi.

Uyurken, Twitter’da bir diğer paylaşımında ise “Kimin ne kadar yardım aldığını kalın puntolarla çizip kalbimizi kırmayın artık. Sadece yardım edin. Ama lütfen yönlendirici” kullanan kullandı.

Yorum yapın