Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından gündeme gelen İstanbul depremi haberlerinin ardından çoğu kişi evine hasar tespiti yaptırmak isterken bazı kişiler de şehir merkezinden uzağa gitmeye çalşıyor. 2018’de Mustafa Sandal’dan boşanan ve 2020’den beri Ulus’ta o dönem 15 milyon TL’ye alınan bir dairede oturan Sırp şarkıcı Emina Jahovic de harekete geçti. Şarkıcı, rotasını Kemerburgaz ile Zekeriyaköy’e çevirdi. Apartman dairesi yerine müstakil bir ev bakan Emina Jahovic, Kemerburgaz’da ünlülerin tercihi olan kütük evleri çok beğendi. 2040 YILINA KADAR İNTİFA HAKKI  İçini baştan aşağıya yenilediği dairesini de 40 milyon TL’ye satmayı planlayan Emina Jahovic, Takvim’deki habere göre, 25 milyon TL’lik villa için parasını gözden çıkardı ama önüne bir engel çıktı. Kütük evi aldığı takdirde tapuya değil sadece 2040 yılına kadar devam eden intifa hakkına sahip olacağını duyan Emina Jahovic, başka villalara bakma kararı aldı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından gelen İstanbul depremi haberlerinin ardından çoğu kişinin evindeki hasarın giderilmesini isterken bazı kişiler de şehir merkezine gitmeyi çalıyor.

2018’de Mustafa Sandal’dan boşanan ve 2020’den beri Ulus’ta o dönem 15 milyon TL’ye alınan bir açılışta Sırp şarkıcı Emina Jahoviç de harekete geçti. Şarkıcı, rotasını Kemerburgaz ile Zekeriyaköy’e dahil etti. Apartman dairesi yerine müstakil bir ev bakanı Emina Jahovic, Kemerburgaz’da ünlülerin tercihi olan kütük evleri çok beğendi.

2040 YILINA KADAR İNTİFA HAKKI

İçini aşağıya baştan yenilediği dairesini de 40 milyon TL’ye satmayı planlayan Emina Jahovic, Takvim’deki habere göre, 25 milyon TL’lik villa için parasını gözden çıkardı ama önüne bir engel çıktı. Kütük evi alırsa tapuya değil sadece 2040’a kadar devam eden intifa ihtimalini sahiplenecekleri duyan Emina Jahovic, başka villalara bakma kararı aldı.

Yorum yapın