Kahramanmaraş depremleri sonrasında kurtarma çalışmaları devam ederken, diğer yandan da bölgede oluşan ihtiyaçların karşılanması hayati bir önem taşıyor. Gerek temel ihtiyaçlar gerek çadır gerekse mobil tuvaletler için çaba gösteren Haluk Levent’e ünlü isimlerden de yardım yağıyor. “Hayatımda kalbim hiç bu kadar ağrımadı” diyen Kıvanç Tatlıtuğ geçen hafta da 200 bin TL bağış yapmış, lojistik destek sağlamıştı. Oyuncu depremzedeler için Ahbap’a bir bağış daha yapmış ve bu sefer de 950 bin TL daha bağışta bulunmuştu.  Tatlıtuğ’dan yeni bir paylaşım geldi. Bu akşam “Türkiye Tek Yürek” ortak yayınına Aile dizisinden partneri Serenay Sarıkaya ile katılacak olan oyuncu sosyal medyada “Birbirimize sımsıkı sarılalım olur mu” dedi. 

Kahramanmaraş depremlerini kurtarma çalışmalarının ardından çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da bölgede oluşan gereksinimlerin karşılanması hayati bir önem taşıyor. Gerek temel ihtiyaçlar gerek ocakta mobil tuvaletler için çaba gösteren Haluk Levent’e ünlü isimlerden de yardım yağıyor.

“Hayatımda kalbim hiç bu kadar ağrımadı” diyen Kıvanç Tatlıtuğ Geçen hafta da 200 bin TL bağış yapmış, lojistik destek sağlamıştı. Oyuncu depremzedeler için Ahbap’a bir bağış daha yapmış ve bu sefer de 950 bin TL daha bağışta bulunmuştu.

Tatlıtuğ’dan yeni bir paylaşım geldi. Bu akşam “Türkiye Tek Yürek” ortak yayınına Aile dizisinden partneri Serenay Sarıkaya ile katılacak olan oyuncu sosyal medya “Birbirimize sımsıkı sarılalım olur mu” dedi.

Yorum yapın