Kadir İnanır’ın sağlık durumu iyileşiyor

Pazar günü felç geçirdiği gerekçesiyle hastaneye kaldırılan sanatçı, ameliyatın ardından yoğun bakımda entübe edildi. Kadir İnanırgelen güzel haber gelmek.

“BU TEDAVİ BİR SÜRE YOĞUN BAKIMDA DEVAM EDECEK”

Sanatçı Kadir İnanırRahatsızlanarak kaldırıldığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi yoğun bakımda sürüyor. Hastane Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, sanatçının durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, İnanır’ın bugün daha iyi olduğunu, açık ve anlaşılır konuşmaya başladığını belirtti. İnanır’ın diğer rahatsızlıklarının da kontrol altında olduğunu belirten Sağlam, “Uygulanan medikal tedavilere olumlu yanıt veriliyor. Oturabiliyor, fizik tedavi süreci devam ediyor. Yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Ancak yoğun bakımdan çıkarmayı planlıyoruz” yakında ilgilen.” dedi.

Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor

JÜLIDE KURALI: YANLIŞ BİLGİYE GÜVENMEYİN

Kadir İnanır‘nin hayat arkadaşı Jülide Kural, sanatçıyla ilgili asılsız haberlerin dikkate alınmaması gerektiğini belirterek, şunları söyledi: ” Kadir İnanır‘nin sağlık durumu şu anda son derece iyi. Yoğun bakımdaki sürecin devam etmesinin tek nedeni ise doktorların kontrolün tamamen sizde olmasını istemesi. Bugün yoğun bakıma yaptığım üç ziyaretimde Kadir İnanır bana bir an önce evine gitmek istediğini ifade ederek, güzel gülümsemesini doktorlara göstererek iyileşme yolunda hızla ilerlediğini kanıtladı. Bilgilerin tekrarı olduğu için bugün bunları paylaşmayı düşünmüyordum ama o kadar çok yanlış ve hatalı bilgi ortalıkta dolaşıyor ki… Bir örnek vermek istiyorum. Lütfen ‘Altın Dergi’ adlı sayfada yayınlanan tamamen yanlış bilgilere kulak asmayınız. Sırf tıklanmayı arttırmak adına yapılan bu ahlak dışı yayın anlayışına karşı çıkmanızı rica ediyorum. Daha önce de söylediğim gibi sadece doktorlarınızın ve benim açıklamalarımı dinleyin. Bu bilgiye sadece Kadir İnanır’ın Instagram sayfasından ve Jülide Kural Facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz. Başka haberlere kulak asmayın çünkü yalan, asılsız ve asılsız haberler ortalıkta dolaşıyor. Bu açıklamayı yapma zorunluluğunu hissetmemin nedeni hepimizin Kadir İnanır’a duyduğumuz büyük sevgi ve saygıdır. Elbette sabırlı olmalıyız, çok çalışmalıyız, dikkatli hareket etmeliyiz. Sevginin gücüne olan inancımla…”

Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor

Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor

Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor

Necdet Sağlam Kadir İnanır Ümraniye Dergisi Sağlık Güncel Haberler

Yorum yapın