Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz öldü mü sonuçları yaklaşıyor. Yargı son döneminde Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı dizisi Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz’ın çıkardığı müsteşarlıklara yanıt aranıyor. Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü? Detaylar haberimizdedir…

KAAN URGANCIOĞLU DİZİDEN Mİ AYRILIYOR?

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizi reytingleri azaltmak yerine artınca diziye devam kararı alındı. Ay Yapım ve Kanal D “Yargı 3. sezonda da sizlerle” mesajıyla fenomen dizinin yeni sezonda da süreceğini ilan etti. Pazar akşamları seyirciyle buluşan “Yargı” 14 Mayıs’taki seçim süreci nedeniyle 63. bölüm yani 7 Mayıs’ta sezon finali yapacak.

YARGI DİZİSİ ILGAZ ÖLDÜ MÜ?

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Zeyno Eracar, Uğur Polat ve Hüseyin Avni Danyal’ın başrollerini paylaştığı Yargı dizisi, her pazar akşamı gösterimiyle buluşmaya devam ediyor. Konusu ve oyunculuk performansıyla reytinglerde istenenin ulaştığı dizi, yeni sezonda da ekranda olacak.

Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor?  Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

Kaan Urgancıoğlu Yargı Dizi Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın