Kaan Kısaparmak kimdir? Kaan Kısaparmak kaç yaşında, nereli? Şarkılar Bizi Söyler Kaan Kısaparmak Eğilmem video izle!

Kaan Kısaparmak kimdir? soru merak ediliyor. Fatih Kısaparmak‘ın oğlu olan Kaan Kısaparmak maket ile izleyicileri hayran bıraktı. Arama motorlarında ise Kaan Kısaparmak kimdir? soru aratıldı. Peki, Kaan Kısaparmak kimdir? Kaan Kısaparmak kaç yaşında, nereli? Şarkılar Bizi Söyler Kaan Kısaparmak Eğilmem video izle! İşte merak edilenler…

ünlü türkücü Fatih Kısaparmak‘ın oğlu olan Kaan Kısaparmak, 2005 yılı içindedir. 17 yaşında olan Kaan Kısaparmak, Şebnem- Fatih Kısaparmak çiftinin oğludur. Türk halkinin güçlü yorumcusu, söz yazarı ve bestekarı Fatih Kısaparmak, konuk olduğu programda dillerde pelesenk olan ‘Bu Adam Benim Babam’ını şarkılandırarak aynı şekilde örnek gösterilen ses şaşkınlık yaşadı. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu ‘Şarkılar’ akşam akşam konuğu Fatih Kısaparmak oldu. 10 yıl aradan sonra ilk kez yeni albümü çıkaran, kaydettiğini söyledi. Oğlunu küçük şaşkınlık yaşamak Fatih Kısaparmak, ne bilemedi. Alkışlar yüklenecek olan baba-oğul performanslarıyla tam değil.

1961 yılında Elazığ,Maden’de doğdu. Annesi Yıldız Hanım, emekli bir okul öncesi; Necip Bey ise, ortaokul ve öğretmen okulu müdürü, il milli eğitim müdürü, ortaöğretim genel müdürü ve bakanlık teftiş merkezi olarak hizmetler vermiş; kitabın beş eseri de bir bürokrattır.

1991 yılında, TRT, Kanal 6, Kanal 7 ve Fox televizyonlarının ana haber spikerliği ve programın sunuculuğu görevini yürüten, ekonomist Şebnem Ergür (Kısaparmak) ile evlendi. Bu evlilikten, Ozan adlı iki erkek çocuğu ve geldi.

Fatih Kısaparmak, temel eğitim döneminden itibaren, Ankara Devletvatuvarı ve TRT Ankara Radyosu’nda müzik; Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde ise resim çalışması bulundu. Ankara Bahçeliev Deneme Lisesi’ndeki öğrencilik, Tasvir Gazetesi TBMM foto muhabirliği yaptı. Üniversite döneminde ise, varlık olmak gibi çeşitli edebiyat-sanat dergilerinde şiirleri, röportajları ve araştırmaları yayımlandı. Yukarı Fırat Havzası’ndaki incelemesinden velerini veresinden “Dil Folkloru Açı Harput Ağzı” kitabının kapsamı, ayrıntılı, “Ve Ağır Sevdam kitabı” adının bir şiir kitabı da vardır.

1985 yılında besteci, söz yazarı ve yorumcu olarak profesyonel sanata atıldı. İlk işi olan “Kilim” büyük kitlelere ulaştı. Daha sonra 15 müzik albümü de sürdüren Kısaparmak, 200’den fazla besteye imza attı. “Çağdaş Ozan”, “Bay Kilim” ve “Türkü Baba” olarak da tanındı.

Fatih Kısaparmak, “Grup Kilim” ve “Grup Mozaik” adlı iki ayrı konser orkestrası kurdu. Erzincan, Gölcük ve Pakistan depremdeleri ile Zonguldekleri fasyasında vb canlandırlarındak grizu fasyasında, Unicef ​​vb. çocuklara yönelik fiyatlarna “Toplumsal Dayanışma ve Yardım Konserleri”. Türkiye’nin Kazakistan, Rusya, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Bosna, Venezuela, ve Özbekistan’da çok sayıda konser verdi.

Malatyaspor ve Elazığ’da, toplam 3 dönemlik yönetim kurulu üyesinde bulunan görevde, Fatih yönetimindeki, İstanbul ekibinin Kısa, Elazığlılar Dayanışma Derneği’nde de yönetici ve genel olarak çalıştı. Türkiye’nin önde gelen bir kurum ve yetiştirme projesine sahip olmak, 2000 yılı itibari ile kullanıcılar tarafından yetiştirilen bir projeye sahip olmak

https://www.youtube.com/watch?v=PERgjPRZSUM

Şebnem Kısaparmak Fatih Kısaparmak Kaan Kısaparmak Kimdir Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın