Jandarma, 23 Nisan’da depremzede çocukları unutmadı

jandarma, 23 Nisan‘da depremzede çocukları unutmadı

KASTAMONU – Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yurtlarda kalan depremzede çocukları ziyaret ederek çeşitli etkinliklerde bulundu.

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çevresinde Şeyh Şaban-ı Veli erkek yurdunda bulunan depremzede çocukları yaşadıklarını bir nebze unutturmak ve çocuk bayramını kutlamak için ziyaret etti.

Çocuklara Türk bayrağı, çocuk dergisi ve rüzgar gülü hediye eden jandarma ekipleri, ekipleri yakından ilgilenip çeşitli renklere boyadı.

Jandarma ekipleri, Garip isimli arama kurtarma köpeğiyle çocuklarla gösteri yaptı. Çocuklar, meraklı gözlerle gösteriyi beğeniyle izledikten sonra Garib’in başını okşayarak sevip fotoğraf çektirdi.

Jandarma ekipleriyle keyifli vakit geçirenler, birlikte çeşitli oyunlar oynayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Jandarma ekipleri, çocukların keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmesini sağladı. Eğlence sonrasında çocuklar, jandarma ekipleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ayrıca Jandarma ekipleri tarafından İhsangazi ilçesinde bulunan Kanlıgöl İlkokulunda ki çocuklar da unutulmayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çevresini ziyaret etti. Çocuklara çeşitli hediyeler veren jandarma ekipleri, çocuklarla birlikte oyunlar oynadılar ve Garip isimli arama kurtarma köpeği ile eğlenceli vakit geçirdiler.

23 Nisan Jandarma Çocuk Güncel Haberler

Yorum yapın