İzmir’de bir şahsın köpeğe işkence anları anbean kamerada! Havaya kaldırıp beton zemine çarptı

Buca ilçe şubesinin Ş.A. Bulunduğu öğrenilen bir kişi tarafından tasmasından vücudunun köpeğe yapıyor olduğu işkence yakınlarda bulunan bir vatandaş tarafından anbean cep telefonu kamerasıyla kaydedilmiştir.

Görüntülerde; Ş.A.’nın bulunduğu yerde bulunan köpek tasmasından havaya kaldırdığı, ardından da sert bir şekilde beton zemine çarptığı ve daha sonrasında ise köpek tasmasından zorla sürükleyerek götürmeye çalıştığı yere yerleşiyor.

Öte yandan o esnada yanına gelen bir kişi ise kişiye hiçbir şekilde engel olmaktan da görüntülere yansıdı. Şahıs, kısa sürede yakalandı “Yağma ve TCK’nun 191 maddesinin gereklince kullanılması için tutulanlar veya madde satın alınması kabul etmek veya bulundurmak” suçlarından saklandığı öğrenilen Ş.A., Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturmanın yürütüldüğü belirtildi. Buca Belediyesi yavruları tedavi altına alındıSosyal ortamlarda yayımlanan görüntülere milyonlarca kullanıcı tarafından tepkiler gelirken, durumu iyi olduğu öğrenilen köpek ise belediye ekiplerince tedavi edilmek üzere Buca Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine götürüldü.

İzmir'de bir şahsın köpeğe işkence anları anbean kamerada!  Havaya aşınma beton zemine darbe

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Muhammet Şerif Recepoğlu – 3. Sayfa

Buca Belediyesi Hisarcık İzmir Buca 3. Sayfa Haberler

Yorum yapın