İzinsiz miting yapıldığını zanneden polis, İllegal Hayatlar filminin setine baskın yaptı

Sosyal medya “Röportaj Adam” olarak ünlenen, gerçek haberler Yeniden planlanmış çekimler görsel bir şekilde bir şekilde Karaca’da yine kendi lüksünü sunan “İllegal Hayatlar” isimli sinema filmi karar verdi. Film çekimlerini Adana’da yapanlar, bir sahnesi polisine maruz kalmışlardır.

SETE POLİS BASKINI

Karaca’da kumar oynatmak için kullanılan bir siyasi partinin öncülerinin sahne alan film çekimleri için İstasyon Meydanı’na geldi. Mahsun Karaca rolü Liberal Muhafazakar Komünist Parti Genel Başkanı olarak halka seslenme ve kalabalığın Karaca sloganları arasındaki polis izinsiz miting ile zannederek sete geldi. İzinsiz miting yapan polis, sonlandırmalarını istedi. Set ekibi ise miting film çektiklerini, sahnenin genel başkanın halka hitap ettiklerini söylüyorlar. Polis için film hazırları için hazır olacak şekilde kontrol edildi. Valilikten izin almadığını polis, ekibe üzerinden dileyerek setten ayrıldı.

İzinsiz miting zanneden polis, İllegal Hayatlar filminin setine baskın yaptı

260 OPERASYON YAPILAN SİYASİ PARTİDEN ESİNLENİLDİ

Mahsun Karaca, filmin Adana’da 260 kez yapılan bir siyasi partiden ayrı ayrı çekildiğini ve bir eleştiri filmi olduğunu söyledi. Filmde rol Şahin Sarsu ve Mehmet alan ise sanatın ve üstesinden gelink için var olduğunu, bu film de yaşana bir olasılık açısından bir bakış açısıyla baktığını dile getirdi.

İzinsiz miting zanneden polis, İllegal Hayatlar filminin setine baskın yaptı

İzinsiz miting zanneden polis, İllegal Hayatlar filminin setine baskın yaptı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Adana 3. Sayfa Magazin Haberler

Yorum yapın