“İyi değilim” diyen Fazıl Say, sosyal medyaya ara verdi

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, önceki gün 2019’da evlendiği Ece Dağıstan ile tek celsede boşandı. Ayrılık Bürosu Dağıstan’ın elindeki bir fotoğrafı paylaşarak duyuran Fazıl Say, işlerine odaklanmak istediği için medyaya ara kararı verdi.

Instagram hesabından uzun bir veda paylaşım yapan Fazıl Say, şu ifadeleri kullandı: “İzninizle uzunca bir süre sosyal medyaya ara vermek istiyorum. Bestelerime konserlerime konsantre olmak istiyorum. Onlar benim tek tedavim şu an. Tedavi, çünkü iyi değilim. İyi olmak için zamana ihtiyaç var İnançla ve umutla devam edeceği ama zamana ihtiyacı var.”

Konserlerde iyiyi içime çekebiliyorum. Kapabiliyor benliğimi. Bu tek benim umudum şu an. Ama dışarısı? Onca verdiklerimiz? Çoğumuzun durumu böyle olabilir. Büyük bir yük, sırtlarımıza sinsice binmiş. 21. Yüzyıla yükseliş hayal neler geçmişti? Ya şimdi? Bu ülke de iyi değil… Dünya da iyi değil. İnsanları kötü etkiliyor. İyiye inanan insanlar. Sağlıcakla kalın. Evrendeki iyiden vazgeçmeyelim. Yani 70’inde bile zeytin dikmeliyiz. Unutmayalım bu sözleri. Uzun bir süre sonra güçlü olarak gücüm. Sevgiyle, içtenlikle.”

'İyi değilim' diyen Fazıl Say, sosyal medyaya ara verdi

Ünlü piyanist Fazıl Say, üç yıl önce nikah masasına oturduğu Ece Dağıstan ile 30 Kasım’da tek celsede boşandı. Instagram hesabından eşiyle el ele adliye çıkışlarını verdikleri pozu paylaşan Say, şu ifadeleri kullanmıştı: “Çok yayılmasını,şim Ece ile evliliğimizi sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, tüm güzel hikayelerimizi, seslerimizi, en iyi şekilde anlayacağım her zaman Sevgi, aşk, emek, bağlılık ve ilgi dolu 7 yıllık bir sevgililik. Bocalıyor, Bazen dertlere yeniliyor, imkan olamıyor bir çıkışa, hem her şeye hem de hiç bir şeye yol alan ömürlerimizde.”

“İki insan da mutlu olsun, Ece mutlu olsun. Ece hep iyi olsun. Böyle daha iyi belki. Yeni bir büyük sayfa açılışı büyük dönem başlıyor şimdi yalnız yaşam. müziğe ve her şeye.Dostlarımızla, Hepimiz üzgünüz bugün.Sevgiyle, saygıyla.İçtenlikle.”

'İyi değilim' diyen Fazıl Say, sosyal medyaya ara verdi

'İyi değilim' diyen Fazıl Say, sosyal medyaya ara verdi

Ecem Altan

Fazıl Say Magazin Haberleri

Yorum yapın