Itır Esen kimdir? Itır Esen’in tacı neden alındı? Itır Esen kaç yaşında, nereli?

MİSS Türkiye 2017 güzeli yaşamak Itır Esen’de bilgi ve detay merak ediliyor. 2017 MİSS Türkiye, Itır Esen’in tacı neden oldu? Sorusu da sık merak edilenler arasında yer alıyor. Peki, Itır Esen kimdir? Itır Esen’in tacı neden oldu? Itır Esen kaç yaşında, nereli?

İTİR ESEN KİMDİR?

1999 yılında gelen Itır Esen, İstanbul Üniversitesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde lisans eğitimine devam ediyor. 14 yaşında modellik oluşturmak Esen, Fenerbahçe Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

Küçük kasaban beri en hayali model yapmak olan ve büyük bir dergi ve defilede yer güzel mankenin halasının adını de Yeşilçam yolunda Itır Esen’dir.

Itır Esen, 1.80 olan genç yaştayken kendini fark edebildi. Spora da duyu Esen, profesyonel modellik ilgi zaman spora ara verdi. spor başarılıne da sahip olan model, Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi başarılı isimlerin podyumlarında boy gösterdi.

ITIR ESEN’İN TACI NEDEN ALINDI?

18 yaşında “Miss Turkey 2017” yarışmasında birincilik tacını tescilli güzel, 15 Temmuz hakkında sosyal medyada yetiştiğinde “15 Temmuz şehitler yılk adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını en kanayarak kazandığım.” yönetimi nedeniyle tacını kaybetti ve tacı Aslı Sümen’e geçti.

Tacını kaptırmasının uzun bir süre gündemde yer almayan Esen’in, Acun Ilıcalı’nın programından çıkması ve “Survivor” Youtube kanalında yapılacak ile ilgili program için Ilıcalı ile ile görüşmeyi takip edecek.

Emir Ceran

Itır Esen Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın