İstanbul’da Akın Fight Arena unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı

İstanbul, dün gece kickboks bitişini bir geceye ev sahipliği yaptı. Mert Akın ve Lazio Mehmet organizasyonunda gerçekleşen Akın Fight Arena, D-Smart ekranlarından canlı yayınlanırken, gecede birbirinden nefis 10 maç, renkli misafirler ve iş, sanat ve spor dünyanın isimleri ünlü renk kattı.

Gecenin ilk maçında Ufuk Karaüzümcü, Bünyamin Kulak’ı sayı üstünlüğüyle yenerken, gecenin ikinci maçında ‘Sırtlan’ lakaplı Furkan Günbeyi, Yasin Arduç’u ilk raundda nakavt etmeyi başardı. Gecenin 3’üncü maçında Recep Doğan, Azerbaycanlı rakibi Mubariz Ağamaliyev’i yenerken, baskın isim Okan Bitane de Faslı rakibi Zineddini Enrahrui’yi nakavt etmeyi başardı. Ünlü isimlerin renk kattığı gecede Recep Doğan – Mübariz Ağamaliyev maçı ünlü oyuncu Ersin Korkut canlı yayında yorumladı.

Akın Fight Arena’nın ana maçında 6 kez Dünya Şampiyonu olan ‘Kobra’ lakablı ünlü Azerbaycanlı sporcu Perviz Abdullayev – Glory’den gelen İspanyol asıllı Amerikalı Omar Moreno ile kozlarını paylaştı. 2 kez Survivor’a katılan Perviz’in maçı ise yine Survivor’dan takım arkadaşları Batuhan Karacakaya ve Furkan Kızılay geceyi anlatan Aykut Aydın ile birlikte yorumlarken, 3 raundda rakibine üstünlük sağlayan Perviz’e seyirciler büyük ilgi gösterdi. Ödül töreninde kalabalıklaşırken Batuhan ve Furkan’da ünlü sporcuyla birlikte birlikte aktardı.GECENİN KAHRAMANI PERVİZ ABDULLAYEV Sinan Cağala – Omid Nosrati karşılaşmasında, Omid sayı üstünlüğüyle maçı kazanırken, gecenin tek kadın karşılaşmasında Tuğçe Fedakartürk – Fatma Gökce’yi yendi. Tuncay Güven – Anar Süleymanov maçı Tuncay kazanırken, nefesleri kesen Engin Deniz Korkmaz – Enes Yayla karşılaşmasının son raunddaki performansıyla Enes Yayla maçının galibi oldu. Gecenin kahramanı Perviz Abdullayev bu maçı Aykut Aydın ile birlikte yorumlarken, sadece ringde başarılı olmadığını herkese gösterdi. GECENİN SON MAÇI SADECE 15 SANİYE SÜRDÜ

Gecenin son maçı ise sadece 15 saniye sürdü. Regaip Nacak, Bektosh Rakhmatov’u 15’inci kocasını navakt ederek geceye noktayı koydu. Ünlü sporcu ve teknik direktör Sami Akın hem ev sahibi hem de kullanıcı yorumlarında sergilediği performansla gecenin dikkat çekici isimlerinden tuttu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor

İstanbul D Smart Lazio Spor Haberleri

Yorum yapın