İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi 6.dönem öğrencilerini mezun etti. Acun Ilıcalı, Acunmedya Akademi’de “Televizyon”, “Gastronomi” ve “Dijital” bölümlerinden başarılı bir şekilde mezun olan öğrencilerle bir araya geldi. Acunmedya Akademi’den mezun olmanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler Acun Ilıcalı ile sohbet etme imkanı buldu. Ayrıca MasterChef Türkiye All Star şeflerinden Mehmet Yalçınkaya da “Gastronomi” öğrencilerinin mezuniyet heyecanına ortak oldu. Acunmedya Akademi’de “Televizyon”, “Gastronomi” ve “Dijital” bölümlerinden mezun olan başarılı öğrenciler başta ACUNMEDYA olmak üzere bir çok farklı sektörde çalışma ve staj yapma imkanı buluyor.

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi 6.dönem öğrencisini mezun etti.

Acun Ilıcalı, Acunmedya Akademi’de “Televizyon”, “Gastronomi” ve “Dijital” yöneticin başarılı bir şekilde mezun olan öğrencilerle bir araya geldi. Acunmedya Akademi’den mezun olmanın mutluluğunu yaşayanlar Acun Ilıcalı ile sohbet etme imkanı buldu.

Istanbul Nisantasi Universitesi Acunmedya Akademi 6donem ogrencilerini mezun etti Acun

Ayrıca MasterChef Türkiye All Star şeflerinden Mehmet Yalçınkaya da “Gastronomi” öğrencilerinin mezuniyet heyecanına ortak oldu.

Acunmedya Akademi’de “Televizyon”, “Gastronomi” ve “Dijital” yöneticin mezun olan başarılı öğrenciler başta olmak üzere ACUNMEDYA olmak üzere bir çok farklı işletmeyi çalışma ve staj yapma imkanı buluyor.

Yorum yapın