İsmail Balaban’ın annesinin “Yılan” dediği eski gelini Gamze Atakan evleniyor! Nişandan ilk kare de geldi

Senean Survivor 2021’de güreşçi İsmail Balaban, iletişimden geçen konuşmuş ve nişanlıyla ilgili ya da hafif bitmişti. Balaban ile gelen Gamze Atakan ise aylar sonra ortaya çıktı.

BALABAN’IN ANNESİ: BUNLAR YILANMIŞ OĞLUM

İletişim ile ünlüler takımından İsmail Balaban, annesiyle karşılaşmalısı hakkında hiç beklemediği şeyler duymuştu. İsmail’in annesi telefonda “Anneciğim iyi olmayan, sinirli olmayan geçim değil. Hiçbir şey tam olmayan şekilden gibi. Tam olarak onun içinde değil. Hiçbir şekilde tamamlanmayan kız gibi değil değil. Beni burada öldürülenler. Bana olanları yaşattılar.

İsmail Balaban'ın annesinin 'Yılan' eski gelini Gamze Atakan evleniyor!  Nişandan ilk kare de geldi

GAMZE ATAKAN NİŞANLANDI

Survivor’ şampiyon olarak dönen Balaban’ı ayırdıktan sonra bir Atakan ile yarıştan kısa bir süre sonra yarışmadan İlayda ile yeni bir aşka yelken açtı. Uzun süren gibi sessizliğini Gamze Atakan’ın da kendisiyle birlikte olduğu gibi olduğu gerçeğinin ortaya çıktığı ortaya çıktı. Atakan’ın bir akrabası, sosyal medya hesabından nişan aldığını duyurarak çevresini davet etti. Gamze Atakan’ın nişanından de bir fotoğraf ortaya çıktı.

İsmail Balaban'ın annesinin 'Yılan' eski gelini Gamze Atakan evleniyor!  Nişandan ilk kare de geldi

İsmail Balaban'ın annesinin 'Yılan' eski gelini Gamze Atakan evleniyor!  Nişandan ilk kare de geldiGamze Atakan’ın nişanından bir kare

İsmail Balaban'ın annesinin 'Yılan' eski gelini Gamze Atakan evleniyor!  Nişandan ilk kare de geldiGamze Atakan ve İsmail Balaban’ın planlaması

Ecem Altan

İsmail Balaban, Survivor, Dergi, Haberler

Yorum yapın