İşletmeci Oğulcan Engin’in, gönlünü İlayda Alişan’a kaptırdığı, bu nedenle bir diğer oyuncu Miray Daner ile iki yıllık ilişkisinin bittiği iddia edilmişti.  Önceki gün Akaretler’de birlikte eğlenen Oğulcan Engin ile İlayda Alişan, mekan dışında habercilerin beklediğini öğrenince, ayrı ayrı kapılardan çıktı. Israrlı ‘aşk’ soruları üzerine İlayda Alişan, “Arkadaşlar biz Oğulcan ile çok iyi iki arkadaşız. Çok yorgunum, çekimden geliyorum. Arkadaşlarımı gördüm, şimdi evime gidiyorum” karşılığını verdi. Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin’in işletmeci oğulları Oğulcan Engin ise mekan çıkışı yöneltilen ‘yeni aşk’ sorularını cevapsız bırakmayı tercih etti.

işletmeci Oğulcan Engin‘in, gönlünü İlayda Alişan‘a kaptırdığı, bu nedenle bir diğer oyuncu Miray Daner ile iki yıllık ilişkisinin bittiği iddia edilmişti.

Önceki gün Akaretler’de birlikte eğlenen Oğulcan Engin ile İlayda Alişan, mekan dışında habercilerin beklentisini öğrenince, ayrı ayrı kapılardan çıktı. Israrlı ‘aşk’ soruları üzerine İlayda Alişan, “Arkadaşlar biz Oğulcan ile çok iyi iki arkadaşız.

Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin’in işletmeci oğulları Oğulcan Engin ise mekan çıkışı yöneltilen ‘yeni aşk’ sorularını cevapsız bırakmayı tercih etti.

Yorum yapın