İrem Derici ve Atakan Işıktutan ayrıldı mı? Neden ayrıldı?

Ünlü sanatçı İrem Derici ile Survivor’ın başarılı yarışmacısı Atakan Işıktutan 8 aydır ilişki yaşıyordu. Sosyal medya hesaplarından sık sık romantik pozlarını paylaşarak aşklarını haykıran çiftin ayrılıp ayrılmadığı ise merak konusu oldu. Peki, İrem Derici ve Atakan Işıktutan ayrıldı mı? Neden ayrıldı?

8 aydır aşk yaşayan İrem Derici ve Atakan Işıktutan çifti ayrıldı. Ayrılık kararının ardından sessizliğini bozan Derici, “Korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz ve yorgunuz. Birbirimize vakit ayıramaz olduk” dedi.

Ayrılık haberinin duyulmasının ardından Instagram hesabından yazılı bir paylaşım yaparak çıkabilecek dedikoduların önüne geçmek isteyen İrem Derici, şu ifadeleri kullandı: “Haberler girmeye başladı, biz baştan konuşalım da kimse komplo teorilerine girmesin. 8 ay muhteşem bir şey yaşadık Atakan’la, hala benim için dünyanın en kıymetli insanı. Ama korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz ve yorgunuz. Birbirimize vakit ayıramaz olduk. Ayrılmamızın mantıklı olacağını düşündük, yıpranmamak ve sonrasında daha da kırılmamak adına. Bana hiç yaşamadığım bir sevgi yaşattığın için sana çok teşekkür ederim, iyi gününde de kötü gününde de ilk arayacağın insan benim bunu unutma tanıdığım en beyefendi adam.”

İrem Derici ve Atakan Işıktutan ayrıldı mı? Neden ayrıldı?

Ayrılık kararının ardından sessizliğini koruyan Atakan Işıktutan ise sadece İrem Derici’nin paylaşımını yayınlayarak siyah kalp emojsi koydu. İrem Derici, ayrılık haberinin ardından Instagram hesabından Işıktutan’la ilgili tüm fotoğrafları sildi. Işıktutan ise sadece Derici’nin doğum gününde yaptığı paylaşımı silmedi.

İrem Derici ve Atakan Işıktutan ayrıldı mı? Neden ayrıldı?

Kaynak: survivorallstar2022.com / Gündem

Atakan Işıktutan İrem Derici Gündem Magazin Yaşam Haberler

Yorum yapın