İrem Derici konserinde kavga çıktı, bariyerler havada uçuştu

Pop müzik yapmak İrem Derici, akşam merkezi Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan bir alışveriş sahnesi aldı. iki grup arasında henüz bitmemiş bir konser salonu çıktı.

BARİYERLERİ YERİNDEN ÇIKARIP FIRLATTILAR

Çıkan tartışma kısa süre içinde kavgaya gideceksiniz. Kavga okul öğrencilerine yönelik demirleri dışarı çıkartarak, karşıdakilere fırlatıldı. Polis, tarafları için biber gazı kullandılar. Olayda bir kişi hafiflenirken, arbedeyle bayılanların olduğu belirtildi. Sahneden kavgayı gören İrem Derici, “Yapmayın çocuklar” şeklinde kavga eden grup uyardı. Kavganın olacak şekilde İrem Derici’nin sahneden indiği ve konserin yarıda geçirdiği öğrenildi. Yaşanan kavgalar ise cep telefonlarına yansıdı.

İrem Deride konserinde kavgalarda, uçuşlar uçuştu

“ÇOK ÇOK ÜZGÜNÜM”

Sosyal medya hesabından konserlerle ilgili görüntüyle ilgili paylaşan İrem Derici, yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı. Derici, “Çok çok fazla şey. Bu kadar sihirli bir enerjiyle ölçülmek, genel bir, iki kendi içinde iyiyle korkunç bir hal aldı. En yakın zamanda canım ciğerim Sultangazim ile tekrar bir araya gelmek için gün sayıyorum. Lütfen lütfen dikkat edin” dedi.

İrem Deride konserinde kavgalarda, uçuşlar uçuştu

İrem Deride konserinde kavgalarda, uçuşlar uçuştu

Demirören Haber Ajansı / Dergi

İrem Derici, Konser, Polis, kavgalar, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın