İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan performans programı ‘İpek Yolu’ her perşembe akşamı müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. İpek Açar, İpek Yolu’nun yeni bölümünde 27 Nisan Perşembe akşamı, hayvan hakları savunucusu, Haçiko Başkanı, gazeteci, müzisyen Ömür Gedik’i konuk ediyor. İpek Açar ve Ömür Gedik, İstanbul Akademi Orkestrası eşliğinde, Alper Kömürcü direktörlüğünde muhteşem performanslara imza atıp, düetler yaptılar. Çocuklarınızın hayallerine engel olmayın Ömür Gedik, İpek Açar’a ilk kez yaşadığı aile baskısını anlattı ve ailesinin baskısı nedeniyle konservatuvara gidemediğini söyledi. Ömür Gedik “Konservatuvara gitmek istiyordum, ailemin üzerimdeki baskısı nedeniyle gidemedim. Hayalim olarak kaldı müzik ama, insan gerçekten istiyorsa başarıyor. Boğaziçi Filoloji okudum, ailelere çocuklarınızın hayallerine engel olmayın diyorum” dedi. Ömür Gedik “Söz verdim, en az 1 sene deprem bölgesinde olacağım. Şirketlerin de daha çok sevil toplum kuruluşlarına destek olması gerekiyor” dedi.

İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan performans programı ‘İpek Yolu’ her perşembe akşamı müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. İpek Açar, İpek Yolu’nun yeni bölümü 27 Nisan Perşembe akşamı, hayvan haklarının savunucusu, Haçiko Başkanı, gazeteci, müzisyen Ömür Gedik’i konuk ediyor. İpek Açar ve Ömür Gedik, İstanbul Akademi Orkestrası eşliğinde, Alper Kömürcü direktörlüğünde muhteşem performanslara imza atıp, düetler yapıyorlar.

Ipek Acarin TRT Muzik ekranlarinda yayinlanan performans programi Ipek Yolu

Çocuklarınızın hayallerine engel olmayın

Ömür Gedik, İpek Açar’a ilk kez yaşadığı aile baskısını anlattığını ve aile baskısı nedeniyle konservatuvara edemediğini söyledi. Ömür Gedik “Konservatuvara gitmek, ailemin üzerimdeki baskı nedeniyle yapamıyordum. Hayalim olarak kaldı müzik ama, insan gerçekten istiyorsa başarıyor. Boğaziçi Filoloji okuyor, ailelere çocukların hayallerine engel olmayın düşünüyorum” dedi.

Ömür Gedik “Söz vermiştim, en az 1 sene deprem bölgesinde olacağız. Şirketlerin de daha çok sevil toplumuna destek olması gerekiyor” dedi.

Yorum yapın