Sezona ortadan giriş yapmasına rağmen büyük ilgi çeken ve birçok kişiyi de ekran başına kilitleyen ‘İnci Taneleri’ dizisi daha ilk fragmanı düştüğünde ülkenin gündemine oturmuştu.

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı ve aynı zamanda senaryosu da Yılmaz Erdoğan’a ait olan dizi, hikayesiyle de oldukça dikkat çekiyor.

İnci Taneleri’nde Izleyicileri Heyecanlandıracak Gelişme! Usta Oyuncu Kadroya Dahil Oldu (2)

BAŞROL OYUNCUSU DİZİDEN AYRILIYOR!

Hazar Ergüçlü’nün Dilber dansı ve pavyon kültürü tartışmasıyla gündemdeki yerini koruyan İnci Taneleri, Azem’in oğlu Cihan’ı bulmasıyla birlikte olay örgüsünde bir boyut atlamıştı.

Dizi hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İnci Taneleri dizisi, başrol oyuncularından biri diziden ayrılma isteğiyle gündem oldu.

Takvim’de yer alan habere göre, Azem’in oğlu Cihan’a hayat veren Kubilay Aka’nın diziden ayrılacağı söylentilerinin kulislerde dolaşmaya başladığı iddia edildi.

Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında, nereli, burcu ne, evli mi

Üstelik, henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen Aka’nın ayrılmaya çoktan karar verdiği ve dizide nasıl ilerleyecekleri konusunda hazırlıkların yapılmaya başlandığı konuşuluyor.

İzleyiciler Kubilay Aka’nın “İnci Taneleri”ndeki macerasının sona erip ermediğini merakla bekliyor.