İnci Taneleri viral oldu: Sosyal medyada ‘Dilber’ dansı akımı

25 Ocak’ta izleyicilerle buluşacak olan İnci Taneleri dizisi oyuncusu Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı sahnesi sosyal medyada yeni bir akım başlattı.

DUVAR – Yılmaz Erdoğan’ın İnci Taneleri’ dizisinin ikinci fragmanında yer verilen ve milyonlarca kez izlenen Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı, gündemdeki yerini koruyor. Dilber’in ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı eşliğinde yaptığı şov, sosyal medya kullanıcılarının paylaşımlarına konu olmaya başladı.

‘HERKES YER İÇER, HESABI DİLBER ÖDER’

‘İnci Taneleri’nin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan, “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” cümlesiyle başlayan ikinci fragmanında; Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler dikkat çekmişti. Gerçek bir pavyonda çekildiği öğrenilen sahnelerde oyuncunun, Ankara pavyon oyun havası performansı viral olmuştu.

Anadolu Ateşi’nde de eğitmen ve dansçı olarak uzun yıllar görev alan oyuncu Elif Erol’dan ders alan Hazar Ergüçlü, ‘Dilber’ için haftanın en az dört gününü ve uzun saatlerini çalışmalara ayırdığını anlatmıştı.

25 OCAK’TA İZLEYİCİLERLE BULUŞACAK

Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken, aynı zamanda ‘Azem Yücedağ’ isimli karaktere hayat verecek. BKM Yapım imzalı ‘İnci Taneleri’ dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken; oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi isimler de yer alıyor.

İnci Taneleri, 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor. (HABER MERKEZİ)

 

Yorum yapın