İlyas Salman, katıldığı programda özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Salman şu ifadeleri kullandı, “Eğer yaşasalardı 11 kardeş olacaktık. 7 tanesi yoksulluk hastalıklarından öldüler. 0 ila 2,5 yaş arasında. Verem, kıtlık, kıran, boğmaca, nezle… Hepsinin en büyüğü ben olduğum için de ölümlerini gördüm. Bu travmayı anlatmak için hiçbir lisan yetmez. Şu anda 3 kardeşiz. Birini de 3 yıl önce beyin kanamasından kaybettik. Acılar içinde geçmiş bir çocukluk yaşadım. Her kardeşle ölen kardeşin arasında 1 yaş anca vardı. Aile planlanması yoktu ve hiçbir şey düşünmeden çocuk yapılırdı sürekli. En büyükleri de bendim. Ben 3,5 yaşındayken 2,5 yaşındaki kardeşim gözlerimin önünde yandı. Malatya’da bir köyde oturuyorduk. Annem, kardeşimle ben üşümeyeyim diye teneke sobanın üzerine bir tencere su koymuş ve içine de patates atmış. Diğer herkes de su almaya gitmiş. Bizde erkek çocuklarına da fistan giydirirler. Kardeşim de sobaya yanaşmış ve eteği tutuşmuş. Gözümün önünde oldu, üstüne bir şey atarak söndürmeyi düşünemedim. Kardeşim İlyas yanıyor diye duvarları yumrukladım. Annem yetiştiğinde ölmek üzereydi. Kasaba yoluna çıkardılar ama yolda can verdi. Aslında benim adım Sadık’tı o ölünce onun adını bana verdiler. 15 yaşıma geldiğimde 7 kardeşimi kaybetmiştim. Acılar içerisinde geçip gittiler dünyamızdan. Şu an bile her 15-20 günde bir yangın rüyası görürüm. Hep biri yanıyor olur ve gücüm yetmez, söndüremem. O trajediyi anlatamam.”

İlyas Salman, programda özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Salman şu ifadeleri kullanırlar, “eğer yaşasalardı 11 satın almak. 7 iş hayatından öldüler. 0 ila 2,5 yaş arasında. Verem, kıtlık, kıran, boğmaca, nezle…

Çocuklarınızın en yaşlı ben için de ölümlerini gördüm. Bu travmayı hiçbir şekilde anlatamaz. Şu anda 3 yaşındaz. Birini de 3 yıl önce beyin kanamasından kaybettik.

Acılar içinde geçmiş bir çocukluk. Her kardeşle hediyen arasında 1 yaş anca var. Aile planının olmaması ve hiçbir şey düşünülmeden çocuk yapılırdı. En büyükleri de bendim. Ben 3,5 olarak 2,5’te görüntülenebilecek olan yandı.

Ilyas Salman katildigi programda ozel hayatiyla ilgili merak edilenleri anlatti

Malatya’da bir köydeduk. Annem, kardeşimle ben üşümeyeyim diye içinde sobanın üzerine bir tencere su koymuş ve içine de patates atmış. Diğer herkese de sudanmaktan. Bizde erkek giyim eşyalarında da fistan. Kardeşim de sobayaşmış ve eteği tutuşmuş. Gözümün görünümü oldu, üzerinde bir şey atarak dolaşmayı düşünemedim. Kardeşim İlyas yanıyor diye duvarları yumrukladım.

Annem yetiştiğinde ölmek üzereydi. Kasaba’da bulundular ama yolda can verdi. Aslında benim adım Sadık’tı o ölünce onun adı bana bitti. 15 yaşındama 7 adamımı kaybetmiştim. Acıların içinde bulunanlar gittiler dünyamızdan. Şu an bile onu 15-20 günde bir yangın rüyası görüyor. Hep biri yanıyor olur ve gücüm durumu, söndüremem. Ey trajediyi anlatamam.”

Yorum yapın