İlk olarak şarkıcı Kenan Doğulu’nun başlattığı, ardından Serdar Ortaç’ın da devamını getirdiği eserlerin izinsiz şekilde dijital mecralarda kullanım mücadelesine Ajda Pekkan, Edip Akbayram, Kubat, Hüseyin Turan, Nalan ve Münir Nurettin Selçuk’un oğlu Selim Selçuk da katıldı. Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; hak sahibi oldukları eserlerin izinsiz ve hukuka aykırı şekilde dijital mecralarda kullanıldığını iddia eden Ajda Pekkan, Edip Akbayram, Kubat, Hüseyin Turan, Nalan ve Selim Selçuk, avukatları Levent Polat ve Ergin Akçay aracılığıyla mahkemenin yolunu tuttu.

İlk olarak şarkıcı Kenan Doğulu’nun hükümdarlığı, ardından Serdar Ortaç’ın da devamını içerdiği mobilyalara izinsiz bir şekilde dijital mecralarda kullanım mücadelesine Ajda PekkanEdip Akbayram, Kubat, Hüseyin Turan, Nalan ve Münir Nurettin Selçuk’un oğlu Selim Selçuk da katıldı.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; hak sahiplerinin bileşenlerine izinsiz ve hukuka aykırı bir şekilde dijital mecralarda hedef iddia eden Ajda Pekkan, Edip Akbayram, Kubat, Hüseyin Turan, Nalan ve Selim Selçuk, avukatları Levent Polat ve Ergin Akçay yoluyla mahkemenin yolunu tuttu.

Yorum yapın