İlacı beğenmeyen hasta, eczacıya saldırdı! Ortalık savaş alanına döndü

Avcılar‘da pazar günü nöbetçi olan Emrah Göksu, gelen reçetelerdeki antibiyotiğin bulunmadığını belirten içeriği tamamen aynı olan başka bir ilaç verilebileceğini söyledi. Hastanın kabul edilmesi üzerine Göksu muadil ilacı verdi.

Pazartesi günü ise Emrah Göksu’nun eczanesine muadil ilacı alan koruyucusu Adil A. ve eşinin farklı isimli ilaç verilmesi nedeniyle kalfalarla tartışmaya başladı. Bu sıralarda olan Eczacı Emrah Göksu da geldiğinde Adil A. yumruk ve tekme ile geçti. İçeride bulunanlar Adil A.’yı engellemeye çalışan da yapan yumruğun ardından kendini savunmaya başladı.

Taraflar bölünmüşken Adil A. sinirlerine hakim olamayarak tezgahtaki bir şişeyi ele geçirerek oyunculara fırlattı. Saldırgan daha sonra dışarıya götürülüyor. Göksu, muhafaza ederek sağlık raporu alırken, kendisine ve kalfaya saldıran Adil A.’dan şikayetçi oldu.

Eczacı Emrah Göksu özveri ile yaptıklarını yaşadıklarını yaşadıklarını belirtti. İlacın bulunmamasının sorumlusunun kendilerinin olmadığını söyleyen Göksu, ilk kez izlediği bu saldırının insanlık dışı olduğunu söyledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Avcılar Göksu 3. Sayfa Güncel Haberler

Yorum yapın