İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’in konuğu oldu. Hazal Kaya, Ceyda Düvenci’ye eşi Ali Atay’la olan aşk hikayelerini anlattı… Düvenci’nin eşi Bülent Şakrak’tan bile kendisini Ali Atay’la tanıştırmasını istediğini ilk kez NTV ekranlarından itiraf etti. Oyuncu; “Biz Ali’yle bir yerde karşılaştık, ben onu çok beğendim, o beni yazdığı film için çağırdı, aslında ben onu aylardır evrenden talep ediyordum, Evrenden ve ortak arkadaşlarımızdan… Ortak arkadaşlarımızdan biri de Bülent’tir. Bülent’i öldürüyordum, o da bana çemkiriyo ‘ben çöpçatan mıyım’ diye… Ben de hiç öyle talepkar biri değildim” dedi. 

İkinci kucağını kucağına almak için gün sayan Hazal Kayasunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’in konuğu oldu.

Hazal Kaya, Ceyda Düvenci’ye eşi Ali Atay’la olan aşk hikayelerini anlattı… Düvenci’nin eşi Bülent Şakrak’tan bile kendisine Ali Atay’la tanıştırmasını ilk kez NTV ekranlarından itiraf etti.

oyuncu; “Biz Ali’yle bir yerde karşılaştık, ben onu çok beğendim, o beni yazdığı film için çağırdı, aslında ben onu aylardan evrenden talep ediyorum, Evrenden ve ortak arkadaşlardan… Ortak arkadaşlardan biri de Bülent’tir. Bülent’i öldürüyordum, o da bana çemkiriyo ‘ben çöpçatanım’ diye… Ben de hiç öyle talepkar biri değildim’ dedi.

Yorum yapın