İdris Aybirdi (Survivor Sahra’nın eşi) kimdir? İdris Aybirdi ne işle uğraşıyor, mesleği nedir?

İdris Aybirdi (Survivor Sahra’nın eşi) kimdir? İdris Aybirdi ne işle uğraşıyor, mesleği nedir?

Sahra, eleme adayı olarak düellolara çıkacak yarışmacılar arasında yer almasına rağmen, beklenen düello gerçekleşmedi. Sunucu Murat Ceylan, yaptığı açıklamada Sahra’nın bu geceki mücadelede yer alamayacağını belirtti ve Survivor All Star’a veda ettiğini duyurdu.

1708502603 760 Idris Aybirdi Survivor Sahranin esi kimdir Idris Aybirdi ne isle.webp

İDRİS AYBİRDİ KİMDİR?

İdris Aybirdi, iş dünyasındaki başarılarıyla tanınan bir iş insanıdır. Babası Salih Aybirdi ile birlikte, 6 Mart 2009 tarihinde İSTOÇ Ticaret Merkezi’nde Perotti markasını kurarak Türkiye’nin önde gelen markalarından biri haline getirdi. Özellikle ev ürünleri sektöründe kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Perotti markası, İdris Aybirdi liderliğinde hızla büyüyerek Türkiye’deki üretim oranını artırıp ihracata yönelmiştir. 2023 yılında şirket, 75 milyon sermayeye ulaşmış ve yeni bir iş merkezi olan Perotti Plaza’da hizmet vermeye başlamıştır.

İdris Aybirdi’nin Survivor Sahra ile evliliği devam etmektedir. Ancak gündemde yer alan haberlerin ardından Aybirdi, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Sahra’nın elenmesinden sonra kendisini arayan bir kişinin Sahra hakkında çirkin ithamlarda bulunduğunu belirtmiştir. Aybirdi, bu kişinin evlerinde ağırladıkları biri olduğunu ifade ederek, yaşananları iftira ve kıskançlıkla açıklamıştır.

Yaşanan bu olaylarla birlikte, İdris Aybirdi’nin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama, gündemdeki tartışmaları daha da alevlendirmiş durumda.

Yorum yapın