İçimdeki Fırtına dizisinin ardındanuzun yıllar ekranlardan uzak olan, Instagram paylaşımları ve YouTube kanalında yer verdiği videolarla konuşulan Merve Boluğur, oyunculuğu bırakma kararı aldı. Müzil kariyerine adım atan 34 yaşınaki güzel, sözlerini kendisinin yazdığı ‘Şşşşşştttt’ şarkısını çıkardıktan sonra sahnelere adım attı. Milliyet’in haberine göre; sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü oyuncu, “Bu akşam çok heyecanlıyım. Bu benim ilk sahnem” dedi. “Sizleri dinleyeme gelenlere nasıl bir repartüar hazırladınız?” sorusuna, “Bu akşam şarkı söylemeyeceğim. Burada Dj’lik performansı sergileyeme geldim” yanıtını verdi. Merve Boluğur, “Sahne alacağı mekandaki kişi başı giriş ücretinin 2 bin 500 TL olacağı” iddiası hakkında şöyle konuştu: Sosyal medyada çıkan ücret konuları tamamen yalan. Mekana giriş ücreti alınmıyor. Zaten işletmecimiz, bu gece için çok emek verdi. Girişiler tamamen ücretsiz.

Hüzün Fırtına dizilerinin uzun yıllar süren ekranlardan uzak olan, Instagram paylaşımları ve YouTube kanallarında yer verilen videolarla konuşulanlarla Merve Boluğur, oyunculuğu azaltılmış durumda. Müzil kariyerine 34 kişi güzel, işe giderken gidişş şarkıştttt’ şarkısını çıkardıktan sonra adım attı.

Milliyet’in haberine göre; Sahne öncesi avcılarıyla bir araya gelen ünlü oyuncu, “Bu akşam çok heyecanlıyım. Bu benim sahnem” dedi. “Sizleri dinleyeme gelenlere nasıl bir repartüar hazırladınız?” sorusuna, “Bu akşam şarkı söylemeyeceğim. Burada Dj’lik performans sergileyeme geldim” yanıtını verdi.

Merve Boluğu, “Sahne mekandaki başın gidişinin 2 bin 500 TL’si hakkında” tartışma hakkında: Giriş konuşmaları hakkında konuşmalar hakkında konuşulur. Mekana giriş yapılmaz. Zaten işletmecimiz, bu gece için çok emek verdi. Girişiler bedava.

Yorum yapın