İbrahim Tatlıses’in gözlerden uzak büyüttüğü kızından sürpriz İmamoğlu paylaşımı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun YSK üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada karar çıktı. heyeti İmamoğlu’na 2 yıl 7 ay hapis cezası ve siyasi yasak verdi. Ancak siyasi yasak, kararın kesinleşmesi durumunda kalması gerekir. Kararın ardından sosyal ortamlarda çok sayıda sanatçı ve ünlü de İmamoğlu’na destek yönetimi yaptı. O isimlerden biri de İbrahim Tatlıses’in kızı Melek Zübeyde oldu. Melek Zübeyde, Dilek İmamoğlu’nun gönderisini paylaşıp üzerine de kalp ekledi.

İbrahim Tatlıses'in gözlerinden uzak büyüttüğünü düşündüğünden sürpriz İmamoğlu paylaşımıİbrahim Tatlıses ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da bir arada.

İMAMOĞLU, BABASININ SÖZLERİNE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta Şanlıurfa’da açılış toplu açılış törenine katılarak “Biz Devlet Başkanımız yeter gerisi te go ti çı goti” demişti. Geçen gün Doğum cezası belli olan Ekrem İmamoğlu ise bu sözlere tepki göstermişti.

İbrahim Tatlıses'in gözlerinden uzak büyüttüğünü düşündüğünden sürpriz İmamoğlu paylaşımıMelek Zübeyde

“YA NE ANLATIYORSUN BİZE”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “En fazla ölçüm nerede? Urfa’da en fazla çocuk işçi nerede çalıştırılıyor? Urfa’da. Ya ne anlatıyorsunuz bize? biz mi gelmedik?’ demişti.Harran’da Hâlâ Oxford yok.Sen bunu 50 sene önceki yaşamında demişti.

İşte Melek Zübeyde’nin o paylaşımı:

İbrahim Tatlıses'in gözlerinden uzak büyüttüğünü düşündüğünden sürpriz İmamoğlu paylaşımı

İbrahim Tatlıses Ekrem İmamoğlu Dergisi Politika Haberler

Yorum yapın