İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan Mert Yazıcıoğlu’ndan şoke eden itiraflar geldi. “Gelecek Uzun Sürer” dizisiyle ekranlara geri dönecek olan ünlü oyuncunun sözleri sosyal medyada gündem oldu.  Afra Saraçoğlu’yla yaşadığı aşkla gündeme gelen Yazıcıoğlu, programında yaptığı itiraf ile seyircileri şoke etti. İbrahim Selim’in, “Misafirliğe gittiğin evde yaptığın en tuhaf şey neydi?” sorusuna yanıt veren Yazıcıoğlu’nun sözleri gündem oldu.  “Bunu herkes yapmıştır” diyen Yazıcıoğlu, havlu ve peçetenin olmadığı bir tuvalette bornoza sildiğini itiraf etti. Yazıcıoğlu’nun itirafı sosyal medyada yanlış anlaşıldı. Kullanıcılar, “Umarım elden bahsediyordur” yorumlarında bulundu. 

İbrahim Selim ile Bu Gece konuk olan Mert Yazıcıoğlu‘dan şoke eden itiraflar geldi. “Gel ekranlara uzun sürer” dizisiyle gündem olacak.

Afra Saraçoğlu’yla birlikte yaşanla gelen Yazıcıoğlu, geldiği iddiasıyla ile izleyicilerie ait olduğu anlaşıldı. İbrahim Selim’in, “Misafirliğen her zamanki gibi en tuhaf şey neydi?” sorusuna yanıt veren Yazıcıoğlu’nun sözleri gündem oldu.

“Bunu herkes” diyenoğlu, havlu ve süslemenin olmadığı bir tuvalette bornoza olduğunu itiraf etti. Yazıcı’nın itirafı sosyal medyada konuşuldu. kayıtlı, “Umarım elden konuşuyordur” yorumlarında bulundu.

Yorum yapın