Hürriyet YouTube kanalında yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programının bu haftaki konuğu Halit Özgür Sarı oldu. Son günlerde ‘Gizli Saklı’ dizisiyle dikkatleri üstüne çeken oyuncu büyüme hikâyesini, aşka bakışını ve daha birçok ayrıntıyı Hakan Gence ile paylaştı.   Sorunsuz bir ailede büyüdüğünü belirten Sarı, “Okulu bıraktığımı ailemden iki sene sakladım. O iki sene evden okula diye çıkıyor, bütün gün arkadaşlarımla görüşüyor, oyunculuk eğitimi alıyor ve eve geliyordum” dedi.  Tanınan biri olmaya önem vermediğini söyleyen oyuncu “Sadece emek verdiğim herhangi bir şeyi iyi yapmak isterim. Hayallerimin sınırı yok. Belki de bu yüzden bazı olmayacak şeyleri oldurabiliyorum” diye konuştu. Sert dış görünüşünün aksine karakterinin çok daha eğlenceli olduğunu söyleyen Sarı, konu ilişkilere gelince “Kadınların ilgisinin şöhretle doğru orantılı olmasını istemem. Şu an aşkı çok fazla düşündüğüm bir zamanda değilim. Aşk zor ve sabır gerektiren bir şey” dedi. 

Hürriyet YouTube kanalında yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ bu konuda haftaki konuğu Halit Özgür Sarı oldu. Son günlerde’Gizli Saklı’ dizisiyle düşünmeleri büyük girişimci büyüme hikayesini, aşka bakışını ve daha fazla kazanımı Hakan Gence ile paylaştı.

Sorunsuz bir ailede büyüdüğünü belirten Sarı, “Okulu kaçırmamı ailemden iki sene sakladım. O iki sene evden okula gidiyor, bütün günlerle görüşüyor, eğitim alıyor ve eve geliyorum”. Tanınan biri değer vermediğini söyleyen oyuncu “Sadece emek verdiğim her şeyi iyi yapmak ister. Hayallerimin yok. Belki de bu sonuca ulaşamadı” diye konuştu.

“Sert konu hakkında küçük bir karakterin çok daha fazlasını anlatabileceğini söylemek için, “Sırlarınla ​​senin gibi doğru adaylarımı istemem. Şu an çok fazla bir zamanda bir değilim. Aşk zor ve sabır bir şey” dedi.

Yorum yapın