Hürriyet Hafta Sonu eklerinde yaptığı söyleşilerle birlikte YouTube programında da konuklarını ağırlayan Hakan Gence’nin bu hafta Sıkı Muhabbet programındaki konuğu, oyuncu Sevda Erginci… Oyunculuğa çok küçük yaşlarda başladığını söyleyen Erginci, “Bu işe başladığımda 17 yaşındaydım, ‘çocuk işçi’ diye dalga geçiyorlardı. Görünüşüm değişti, olgunlaştım, yüzüm oturdu. Bu süreçte bu işin çok zor; yorucu, yıpratıcı taraflarını gördüğüm gibi bir taraftan da çok şey öğrendim. Bana büyük hayat deneyimi kattı” dedi.  Ekranda izlediği estetik anlayışının kendi estetik anlayışına uymadığını belirten ünlü oyuncu, “Bence televizyondaki estetik anlayışı da yavaş yavaş kırılıyor. Yeni yeni burnunu yaptırmayan kadın oyuncular görüyor, mutlu oluyorum. Güzellik aura ile ilgili bir şey. Ben aynada gördüğüm şeyden memnunum, kusurlarım var ve onları da çok seviyorum” diye devam etti. Özel hayatı hakkında da konuşan Erginci, “Çok aldatıldım. Kim aldatılmadı ki Hakan? Ama ben hiç aldatmadım. Çapkın değilim, aşk insanıyım. Aşk beni dönüştüğüm halden çıkarıp en saf halime getiriyor. O savunmasızlık da beni korkutuyor. Şu an aşk yok. Kalbim boş. Bir şey hissetmediğim birine de dokunamam bile” diye ekledi. 

Hürriyet Sonu eklerinde olduğu gibi söyleşilerle, YouTube programı da’da haftanın ağırlayan Hakan G programı bu hafta Sıkı Muh’taki konuğu oyuncu Sevda Erginci

Oyunculuğa çok küçük küçük diyebilir, “Bu işemda 17 yaşındaydım, ‘çocuk işçi’ diye dalga geçiyorlardı. Görünüşüm değişti, olgunlaştım, yüzüm oturdum. Bu satın alma şirketi çok zor; bölümündeki taraflarını, bir yandan da çok şey gördüler. Bana büyük hayat kattı” dedi.

Ekranda estetik anlayışının kendi estetik anlayışına uymadığını belirten ünlü oyuncu, “Bence televizyondaki anlayışı da yavaş yavaş kırılıyor. Yeni yeni burnunu kadın oyuncular görüyor, mutlu oluyorsunuz. Güzellik aura ile ilgili bir şey. Benlerimdeki yansımada aşağılama, kusurları ve onları çok seviyorum” diye devam etti.

Özel hayatı hakkında da organizatör Erginci, “Çok aldatıldım. Kim aldatılmadı ki Hakan? Ama ben aldatmadım. Çapkın değilim, aşk insanıyım. Aşk beni dönüştüğüm halden en saf halime getiriyor. Olık da beni korkutuyor. Şu an aşk yok. Kalbim boş. Bir şeyden yola çıktığımda de dokunamam diye ekledi.

Yorum yapın