Hülya Avşar’dan Bomba Açıklama: Hamileyim!

Hülya Avşarmuhatapların”Kaya Çilingiroğlu ile bu aralar sık ​​sık buluşuyorsunuz” demesi üzerine “Evet, hamileyim” yanıtını vererek güldürdü.

“SEVGİ VE BARIŞTAN YANAYIM”

Sözlerini sürdüren Hülya Avşar“Ben her zaman sevgi ve barıştan yana oldum. Kavga etmeye ne gerek var ki? Kendi hırsım için kıskançlıktan ölmek bile eksileri ve artıları düşünerek hareket ediyorum” ifadesini kullandı.

Hulya Avsardan Bomba Aciklama Hamileyim.jpg&width=600&quality=100

“KAYA BENİ EVE ATACAK”

Daha sonra kızı Zehra’yı aracına uğurlayan Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu‘nun, “Gel sana evde sade bir kahve yapraklarım” çıkışından sonra muhaliflere dönerek, “Kaya, bana yürüyor. Beni eve atacak” diyerek şaşırttı.

Hülya Avşar, kendi kliplerinizde oturma koltuğuna oturmanızın maliyetinden mi?” sorusuna, “En büyük mirasın krallığı benim. Kısa film gibi dikkat çeken kliplerimi. Maliyetler isegerçekten yüksek. Ne olur? İşimizden kazancımızı harcamaktan mı çekineceğiz? Üretmek güzel bir şey. Kliplerimi kendim yönetip kendim çekeceğim” cevabını verdi.

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

10 Ekim 1963’te Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya geldi. Celal ve Emral Avşar’ın ilk çocuğudur. Helin ve Leyla hisseleri 2 kız kardeşi daha vardır.

Anne ve babası Ankara’da memur olarak çalıştıkları için çocukluk yıllarını Ayvalık’ta kaybetti. Liseyi bitirdikten sonra 1979’da Mehmet Tecirli ile kısa bir süre bir evlilik oldu. Boşandıktan sonra İstanbul’a yerleşen Hülya Avşar, 1983 yılında Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda birincilik aldı. Ancak önceki gün bir gazetede daha fazla evlilik yaptığı haberi yayınlanınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı geri alındı. Yarışmadan sonra reklam filmlerinde görüldü. 1983 yılında “Haram” filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı. Bu film onun için dönüm noktasıydı.

1980’lerin sonunda müzik türleri adım atan Avşar, assolist olarak sahnelerde yerini aldı. Müzik eğitimini tamamladıktan sonra yurt içi ve yurt dışı konserler verdi. 1993 yılında “Sevginin Gücü” dizisinde oynamasının ardından, 1995’te “Süper Yıldız”, 1998’de “Ah Bir Zengin Olsam”, 2000’de “Savunma” dizisinde rol aldı. 2004 senesinde “Zümrüt” ve “Kadın İsterse” dizilerinde oynadı. 2006 yapımı “Kadın Severse”nin yanı sıra, “Anadolu Kaplanı” dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Medyapım tarafından, talk show formatında yayınlanan Hülya Avşar Show, ilk dijital reji ile temelde show programı olma özelliğini barındırıyor. 2000 yılında kendi adını taşıyan “Hülya Dergisi’ni çıkarmaya başladı. ağırlıklı olarak spor dallarından tenise zaman ayırıyor.

Avşar, Mehmet Tecirli’nin sonraki ikinci evliliğini, 1997’de üç aylık hamileyken, iş adamı Kaya Çilingiroğlu ile Paris’te gerçekleştirdi. 2005 yılında, “şiddetli hareketsizlik nedeniyle aile birliğinin sarsıldığı” nedeniyle tek celsede boşanan Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu çiftin kızları Zehra’nın velayeti Hülya Avşar’a verildi. 2009 – 2012 yıllarında Acun Ilıcalı tarafından kaçak “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında jüri düzenledi. 2015 yılında “Yükselen Yıldız” Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de başlangıç ​​yarışmasının jüri koltuğunda yer aldı.

12 Kasım 2015 tarihinde Star TV’de başlayan “Kösem Sultan” dizisinde yer almıştır. 2017 yılının Ocak ayında Star TV’de “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adlı programı yapmaya başladı. 2018’de “Selfie” adlı komedi filmi oynadı ama sinemalarda izlenen film beklenilenden geri kalamadı. 2019’da “Saymadım Kaç Yıl Oldu” adlı albümünü yedilerine sundu. En son Fox TV’de yayınlanan “Masumiyet” dizisinde rol aldı.

Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar Türkiye Magazin Haberleri

Yorum yapın